You are here

mojeINFOPOLE - aplikacja 1

Opiekun lokalizacji Pola Klasy S Polwica

Opiekun lokalizacji Pola Klasy S Polwica

Robert Strycharz
Ekspert Techniczny Syngenta, południowo-zachodnia Polska

Absolwent Pięcioletniego Technkum Rolniczego w Bożkowie i Akademii Rolniczej we Wrocławiu o specjalizacji Ochrona Roślin. Z firmą Syngenta.... czytaj więcej

Absolwent Pięcioletniego Technkum Rolniczego w Bożkowie i Akademii Rolniczej we Wrocławiu o specjalizacji Ochrona Roślin. Z firmą Syngenta związany od 1997 roku, kiedy rozpoczął pracę jako Przedstawiciel Terenowy. W roku 2013 objął stanowisko Eksperta Technicznego.
Zwiń

Gospodarstwo w Polwicy

  • Gospodarstwo w Polwicy

Pan Robert Siatkowski rozpoczął swoje gospodarowanie w 1989 roku w okresie przemian agrarnych w Polsce. Gospodarstwo jest skoncentrowane na produkcji roślinnej na łącznej powierzchni 300ha gruntów ornych przy przeważającej II klasie gleby.

W gospodarstwie uprawiany jest rzepak ozimy, pszenica ozima, kukurydza, jęczmień ozimy i jęczmień jary. Pola gospodarstwa są zlokalizowane w okolicach miejscowości Polwica i Wyszkowice w gminie Kobierzyce. Wspólnie z ojcem Panem Józefem i bratem Panem Adrianem, Pan Robert gospodaruje na łącznej powierzchni około 1000ha.

Wspólna praca na tak dużym areale wymaga użycia niezawodnych i precyzyjnych technologii. Dlatego gospodarstwo inwestuje w topowe marki maszyn na naszym rynku. Standardem na dzisiaj jest korzystanie z nawigacji satelitarnej w trakcie wykonywania uprawy, siewu i oprysków. Gospodarstwo opiera produkcję na genetyce umożliwiającej osiąganie wysokich wydajności i jakości plonów z zastosowaniem najlepszych nawozów i środków ochrony roślin.