Akademia Jęczmienia Hybrydowego

Akademia Jęczmienia Hybrydowego

Akademia Jęczmienia Hybrydowego została stworzona specjalnie dla obecnych i przyszłych plantatorów jęczmienia hybrydowego Hyvido™ firmy Syngenta.

Uprawa jęczmienia ozimego w Polsce cieszy się dużą popularnością, zaś odmiany mieszańcowe Hyvido™ zyskały wielu sympatyków, którzy cenią je za ponadprzeciętny potencjał plonotwórczy oraz wysokie parametry paszowe ziarna. Warto również wspomnieć, że jednym z efektów heterozji, który ma bezpośredni wpływ na wysokie plonowanie i dobre radzenie sobie nawet w niekorzystnych warunkach, jest dobrze rozwinięty system korzeniowy. Co więcej, jęczmień ozimy Hyvido™ posiada wysoką zdolność wykorzystania zapasu wody po zimie, dzięki czemu świetnie sprawdza się również podczas suszy i okresowych niedoborów wody. Ponadto, poprzez wysoko rozwinięty system korzeniowy, lepiej wykorzystuje składniki pokarmowe, co przekłada się na wysoki poziom plonowania.

 
Materiały zdjęciowe oraz wyniki plonowania, a także opinie na temat odmian Hyvido™ można przesyłać za pośrednictwem maila: syngenta.polska@syngenta.com. W tytule maila prosimy wpisać: Akademia Jęczmienia Hybrydowego.

Odmiany Jęczmienia Hybrydowego