Warzywa

Warzywa - odwiedź nasz kanał na YouTube

Nasiona warzyw

Syngenta posiada ponad 150 lat doświadczenia w hodowli nasion warzyw.

Nasza misja

Uprawa warzyw jest złożonym przedsięwzięciem. Naszym celem jest wspierać swoich klientów i partnerów na całym świecie w produkcji zdrowych, smacznych i dostępnych cenowo warzyw, które spełniają wysokie wymagania konsumentów.

Więcej chevron_right

Wychodzimy naprzeciw potrzebom różnych klientów i systemów uprawy – od dużych gospodarstw z intensywnymi systemami produkcji po małe gospodarstwa rolne na rynkach wschodzących. Chcemy pomagać zwiększać plony w sposób zrównoważony, z wykorzystaniem nowych cech poprawiających jakość oraz zintegrowanej ochrony przed szkodnikami i chorobami.

Wprowadzamy innowacje, aby poprawić smak, jakość, wygodę zbioru i produktywność naszych odmian z korzyścią dla producentów, pośredników i konsumentów na całym świecie.

Co robimy

Współpracujemy z całym łańcuchem wartości, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na zdrowe, świeże produkty. Obsługujemy rozwijającą się, dynamiczną branżę o zróżnicowanych potrzebach lokalnych.

Dzięki zaangażowanym i wyspecjalizowanym zespołom wykorzystujemy naszą wiedzę z zakresu genetyki, efektywnego zarządzania uprawami i relacjami w łańcuchu wartości, aby:

  • zwiększać plony i poprawiać jakość warzyw, lepiej kontrolować szkodniki i choroby oraz zapewnić wyższy zwrot z inwestycji producentom rolnym,
  • poprawić jednorodność, wydłużyć okres przechowywania i zwiększyć bezpieczeństwo warzyw,
  • poprawić smak, kolor, kształt, atrakcyjność i łatwość zbioru naszych warzyw, jednocześnie ograniczając marnowanie żywności i lepiej zarządzając zasobami naturalnymi.

Stawiamy na innowacje

Nieustannie inwestujemy w badania i rozwój, aby dostarczać producentom i naszym partnerom innowacyjne rozwiązania. Posiadamy 27 ośrodków badawczo-rozwojowych, gdzie opracowujemy nowe produkty w ramach programów hodowlanych dostosowanych do lokalnych warunków. Każdego roku wprowadzamy na rynek ponad 150 nowych odmian.

Dzięki portfolio obejmującemu 30 gatunków warzyw, w tym ponad 2500 odmian, jesteśmy partnerem wybieranym przez producentów na całym świecie.

Każdego dnia wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę z zakresu agronomii, aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom, wykorzystywać nowe technologie i być w bliskim kontakcie z naszymi klientami.

Zwiń chevron_right

Filmy

play_circle
Kapusty przechowalnicze - nowości i standardy styczeń 2021
play_circle
Abakara F1 - rozwiązanie na problemy klimatyczne i intensywną produkcję
play_circle
Nowość w typie cebuli hiszpańskiej - Disko - Rekordowy plon!
play_circle
Kalafiory Syngenta - Pewne • Stabilne • Powtarzalne
chevron_left
chevron_right
Scorpion 325 SWC - chroni i ratuje pomidora

Katalogi

Przedstawiciele regionalni warzyw

Przedstawiciele regionalni

Kanał YouTube Syngenta

Kanał YouTube Syngenta Warzywa

Poznaj najlepsze odmiany warzyw
Posłuchaj porad ekspertów

Newsletter

Newsletter Syngenta

Już teraz zapisz się do newslettera Syngenta aby otrzymywać: informacje o promocjach