Ogród i Działka

W ciągu ostatnich lat znacznie wzrosła liczba ogrodów przydomowych oraz zwiększyły się wydatki na ich utrzymanie. Użytkownicy działek, ogródków przydomowych oraz ogródków działkowych inwestują często w drogie krzewy ozdobne i kwiaty do ogródka. Nierzadko zakładają rabaty z warzywami oraz mini sady z drzewami i krzewami owocowymi. Ceniąc swój czas spędzony w ogrodzie i na działce chcemy by ten teren był zadbany i ładnie wyglądał. Aby wydane pieniądze przyniosły pożądany efekt  niezbędna jest właściwa ochrona chemiczna.

Syngenta posiada szeroką ofertę produktów również w małych opakowaniach, dedykowaną ochronie i pielęgnacji kwiatów, krzewów ozdobnych, trawników, warzyw oraz drzew i krzewów owocowych.

Produkty te można nabyć zarówno u autoryzowanych konfekcjonerów, jak i w sklepach rolniczych oraz ogrodniczych.

Ogród i działka - środki ochrony roślin

Ogród i działka - środki ochrony roślin

Ogród i działka - Ochrona roślin ozdobnych

Ochrona roślin ozdobnych

Środki ochrony roślin

Insektycyd Actellic 500 EC
Actellic 500 EC

Środek owadobójczy w formie koncentratu przeznaczony do dezynsekcji pomieszczeń magazynowych oraz nasion siewnych i przeznaczonych do konsumpcji.

Fungicyd Amistar
Amistar 250 SC

Środek grzybobójczy w formie koncentratu stosowany zapobiegawczo w zwalczaniu chorób grzybowych roślin rolniczych, warzywnych i ozdobnych.

Herbicyd Avans Premium
Avans Premium 360 SL

Środek chwastobójczy w formie koncentratu przeznaczony do zwalczania perzu właściwego oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych na polach uprawnych.

Herbicyd Boxer
Boxer 800 EC

Środek chwastobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej. Jest herbicydem nalistnym przeznaczonym do selektywnego zwalczania miotły zbożowej, wyczyńca polnego, owsa głuchego i chwastnicy jednostronnej w uprawie zbóż, z wyłączeniem upraw owsa.

Insektycyd Karate Gold
Karate Gold

Środek owadobójczy w formie mikroemulsji gotowej do użycia, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących.

Insektycyd Karate Spray
Karate Spray

Środek owadobójczy w formie mikroemulsji gotowej do użycia, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących.

Insektycyd Karate Zeon
Karate Zeon 050 CS

Środek owadobójczy i przędziorkobójczy w formie koncentratu przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych, warzywnych, zielarskich i ozdobnych.

Resolva - małe logo
Resolva

Herbicyd do zwalczania perzu właściwego i innych chwastów jedno i dwuliściennych, jednorocznych i wieloletnich na terenach nieprzeznaczonych pod uprawę (ścieżki,drogi dojazdowe, podwórka i patia, ścieżki i place z nasadzeniami drzewiastych roślin ozdobnych), nieużytkowanych rabatach przeznaczonych pod uprawę roślin ozdobnych, trawnikach, roślinach ozdobnych i sadowniczych co najmniej rok po posadzeniu.

Fungicyd Revus
Revus 250 SC

Środek grzybobójczy w formie zawiesiny do stosowania głównie zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie ziemniaka przed zarazą ziemniaka oraz pomidorów gruntowych przed chorobami grzybowymi.

Fungicyd Score 250 EC
Score 250 EC

Środek grzybobójczy w formie koncentratu stosowany zapobiegawczo i interwencyjnie w ochronie roślin sadowniczych i ozdobnych przed chorobami grzybowymi.

Fungicyd Scorpion
Scorpion 325 SC

Środek grzybobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu kontaktowym i systemicznym, stosowany zapobiegawczo w zwalczaniu chorób grzybowych w uprawie roślin warzywnych.

Fungicyd Switch
Switch 62,5 WG

Środek grzybobójczy w formie koncentratu granul stosowany w zwalczaniu oraz zapobieganiu występowania chorób grzybowych truskawki i roślin warzywnych. W roślinie działa systemicznie.

Fungicyd Topas
Topas 100 EC

Środek grzybobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu systemicznym, stosowany nalistnie zapobiegawczo i interwencyjnie w ochronie roślin sadowniczych przed chorobami grzybowymi.


Syngenta stawia na ekonomiczne rozwiązania i zadowolenie klienta. Wśród produktów przeznaczonych dla klientów zarządzających wielkimi powierzchniami posiadamy szeroką paletę produktów w małych opakowaniach, dostosowanych do potrzeb właścicieli ogródków działkowych czy ogródków przydomowych.

W ofercie firmy Syngenta znajduje się cała gama różnego rodzaju środków ochrony roślin, dzięki którym mały ogródek może wyglądać i funkcjonować na miarę wielkiego przedsięwzięcia. Bez względu na to, jakie rośliny znajdują się na działce i w ogrodzie, Syngenta dba o ich dobre zdrowie i atrakcyjny wygląd. Dzięki stosowaniu specjalistycznych fungicydów, herbicydów i insektycydów, można utrzymać w doskonałej kondycji kwiaty, krzewy ozdobne, trawniki, warzywa, a także owoce w sadach oraz jagodnikach, ciesząc się dobrze utrzymanym ogródkiem, a w sezonie – zebranymi w nim plonami.

Nasze produkty można nabyć zarówno u autoryzowanych konfekcjonerów jak i w sklepach rolniczych i ogrodniczych. Dzięki uniwersalnemu składowi środków ochrony roślin firmy Syngenta mogą one być stosowane na różnych rodzajach upraw, co również przemawia na korzyść klienta.