You are here

Opiekun lokalizacji Pola Klasy S Polwica

Opiekun lokalizacji Pola Klasy S Polwica

Robert Strycharz
Ekspert Techniczny Syngenta, południowo-zachodnia Polska

Absolwent Pięcioletniego Technkum Rolniczego w Bożkowie i Akademii Rolniczej we Wrocławiu o specjalizacji Ochrona Roślin. Z firmą Syngenta.... czytaj więcej

Absolwent Pięcioletniego Technkum Rolniczego w Bożkowie i Akademii Rolniczej we Wrocławiu o specjalizacji Ochrona Roślin. Z firmą Syngenta związany od 1997 roku, kiedy rozpoczął pracę jako Przedstawiciel Terenowy. W roku 2013 objął stanowisko Eksperta Technicznego.
Zwiń

Gospodarstwo w Szelejewie

  • Gospodarstwo w Szelejewie
  • Gospodarstwo w Szelejewie
  • Gospodarstwo w Szelejewie

Zakład Nasienno Rolny Szelejewo jest nowoczesnym ośrodkiem nasiennym wchodzącym w skład Hodowli Roślin Danko z siedzibą w Choryni. Hodowla Danko należy do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa o szczególnym znaczeniu dla krajowego rolnictwa. Podstawowe kierunki działalności zakładu to hodowla nowych odmian, produkcja nasion roślin rolniczych, a także zarodowa hodowla bydła mlecznego.

Współpraca firm Danko i Syngenta w ramach organizacji imprez polowych Pola Klasy S ma już kilkunastoletnią historię. Na poletkach odmianowych w Szelejewie co roku prezentowana jest technologia ochrony roślin Syngenta oraz najnowsze osiągnięcia genetyczne Hodowli Roślin.