Warto sprawdzić Cropwise Seed Selector

Aktualności

Decyzja o wyborze odmian na nowy sezon w… mniej niż dwie minuty?

Brzmi nieprawdopodobnie? Nic bardziej mylnego! Nowy i, co więcej, całkowicie darmowy, serwis Cropwise® Seed Selector to innowacyjne rozwiązanie dostępne online, dzięki któremu w zaledwie trzech krokach możliwe jest uzyskanie spersonalizowanej rekomendacji odmian kukurydzy idealnie dopasowanych do lokalnych warunków i konkretnych preferencji.

Po raz pierwszy w historii zebraliśmy doświadczenia Syngenta, które prowadzimy od lat, w różnych lokalizacjach i na różnych glebach, w jednym łatwo dostępnym dla wszystkich zainteresowanych miejscu. Wszystko po to, aby pomóc wybrać odmianę najlepiej dopasowaną do unikalnego terenu i danych warunków.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wyzwaniom, z którymi wszyscy mierzymy się co roku, po raz pierwszy prezentujemy kompletne rozwiązanie – unikalny system rekomendacji nasion kukurydzy. Wygodne i elastyczne narzędzie, dostępne gdziekolwiek jesteś – wystarczy wejść na stronę: www.syngenta.pl/cropwise-seed-selector 

Co więcej, oprócz unikalnej rekomendacji, w Cropwise® Seed Selector możliwe jest także dokonanie bezpośrednich zakupów poprzez oficjalny sklep internetowy Syngenta. 

Wybór odmiany to wyzwanie, wymaga wiele czasu, przemyśleń i porównań. Cropwise® Seed Selector dzięki rozbudowanym algorytmom dokonuje precyzyjnej analizy warunków środowiskowych, klimatycznych, glebowych, a także potencjału plonowania za nas – wszystko po to, aby sprawnie zarekomendować odmiany, które sprawdzą się najlepiej  w lokalnych warunkach. 

Cropwise® Seed Selector to rozwiązanie, dzięki któremu każde gospodarstwo może liczyć na fachowe doradztwo oraz korzystać z wieloletnich doświadczeń.