Ostatnie dni przedsprzedaży na nasiona kukurydzy!

Aktualności

To ostatnia szansa, aby zakupić nasiona kukurydzy Syngenta w przedsprzedaży. Nie czekaj, zagwarantuj sobie dostępność wybranej odmiany!

Oferujemy szeroki wybór odmian z oferty – w przedsprzedaży dostępne są zarówno dobrze znane i cenione odmiany, takie jak SY Calo czy odmiana SY Fregat, jak również nowości SB 0701 (SY Astrella), która charakteryzuje się wyjątkowo wysokim plonem ziarna w grupie odmian wczesnych – warto ją wypróbować. 

Z odmian kiszonkowych dostępna jest m.in. odmiana MaxiMaize SY 250 E, gwarantująca zwiększoną stabilność plonowania dzięki odpowiednio wyselekcjonowanym odmianom wchodzącym w jej skład, a także nowość – odmiana SY Fertilius będąca odpowiedzią na rosnące potrzeby roślin w czasie niedoborów wody.

Oczywiście to tylko niektóre z odmian w ofercie. Natomiast jeśli jeszcze nie wiesz, którą wybrać, skorzystaj z badań, które prowadzimy od lat i dowiedz się, jak dana odmiana zachowa się na Twoim polu. Dobierz odmianę do swojej lokalizacji dzięki Cropwise Seed Selector. W zaledwie trzech prostych krokach uzyskasz w pełni unikalną, dostosowaną do Twoich potrzeb rekomendację. I to wszystko zupełnie za darmo!

Pamiętaj, że kupując odmiany Syngenta możesz skorzystać z promocji Zasiej, w której otrzymasz zwrot na konto w wysokości nawet 10%. 

Niezmiennie zachęcamy do kontaktu z zespołem Doradców, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.