Przedsprzedaż nasion kukurydzy ruszyła!

Aktualności

W naszym oficjalnym sklepie znajdą Państwo zarówno dobrze znane już odmiany, takie jak SY Calo czy SY Fregat, jak również nowości w naszym portfolio, takie jak odmiana SB 0701 (SY Astrella), która charakteryzuje się wyjątkowo wysokim plonem ziarna w grupie odmian wczesnych, a także rewelacyjnym wigorem początkowym czy odmiana SA 1311 (SY Fanfara) o uniwersalnym przeznaczeniu zarówno na ziarno, jak i na kiszonkę.

Mocnych punktów nie brakuje także w portfolio odmian kiszonkowych. Oprócz dobrze znanych odmian SY Amfora oraz MaxiMaize SY 250 E, zachęcamy do wypróbowania odmiany SY Fertilius  – ta nowość to odpowiedź na rosnące potrzeby roślin w czasie niedoborów wody. SY Ferilius to nasz nowy następca dobrze znanej i cenionej odmiany SY Kardona.

Dzięki zastosowaniu nowej genetyki, udało się podnieść tolerancję roślin na wysokie temperatury i suszę. W grupie Powercell™ oferujemy również nową odmianę SY Remus o bardzo wysokiej zawartości skrobi, zapewniająca kiszonkę o genialnej jakości i charakteryzującą się wysoką tolerancją na suszę.

To tylko niektóre z dostępnych odmian. Zachęcamy do zakupów!

Jeszcze zastanawiasz się nad wyborem odmiany? Skorzystaj z nowego, zupełnie darmowego narzędzia Cropwise Seed Selector, które pomoże dobrać odmianę do lokalnych warunków i potrzeb.

Niezmiennie zachęcamy do kontaktu z zespołem Doradców, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

 

Przedsprzedaż nasion kukurydzy ruszyła!