Izydory 2024 – zagłosuj na nas!

Aktualności

W tegorocznej edycji plebiscytu Izydory bierze udział nasze innowacyjne rozwiązanie – Cropwise Seed Selector. Co nas wyróżnia? I dlaczego warto zagłosować akurat na nas?

Cropwise Seed Selector to fachowe doradztwo dostępne gdziekolwiek jesteś. Na podstawie zebranych w narzędziu wyników doświadczeń prowadzonych przez firmę Syngenta od wielu lat i w zróżnicowanych warunkach, system umożliwia dobranie odmiany kukurydzy do konkretnego pola. Dzięki wnikliwej analizie warunków klimatycznych, glebowych oraz danych pogodowych z ostatnich 20 lat, możliwe jest uzyskanie najwyższych plonów dobranych do danej lokalizacji nasion kukurydzy.

To nie wszystko! W trzech prostych krokach możliwe jest również wybranie swoich unikalnych preferencji – zaznaczenie, co jest dla nas ważne i dlaczego. Wszystkie te pożądane cechy zostaną uwzględnione przez nasze algorytmy, dzięki czemu proponowane odmiany najlepiej dopasują się do tego, czego w danym sezonie potrzebujemy.

Cieszymy się, że już tak wiele osób skorzystało z unikalnej rekomendacji nasion kukurydzy. Tych, którzy jeszcze nie wypróbowali Cropwise Seed Selector, zachęcamy do pobrania swojej unikalnej rekomendacji już dziś, zaś wszystkich zadowolonych z serwisu serdecznie zapraszamy do głosowania na Cropwise Seed Selector w plebiscycie Izydory 2024.

Od nas, dla Was – po raz pierwszy w historii oddajemy w Państwa ręce naszą wiedzę i doświadczenia z wielu lat badań. Co więcej, całkowicie ZA DARMO – uzyskanie rekomendacji jest całkowicie darmowe i bardzo intuicyjne. Życzymy wysokich plonów!

Plebiscyt Izydory 2024 - głosuj na Syngenta