3… 2… 1… Cropwise Seed Selector wystartował!

Aktualności

Czy wiesz, że na polskim rynku dostępnych jest ponad 600 odmian kukurydzy ziarnowej oraz kiszonkowej? Przy tak ogromnej ilości odmian, jak zatem upewnić się, że ta, na którą postawiliśmy, będzie najlepszym wyborem?

Mamy przyjemność zaprezentować unikalny system rekomendacji odmian kukurydzy, dostępny za darmo, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek go potrzebujesz!

Cropwise® Seed Selector to tysiące doświadczeń i analiz dostępne od ręki. Dzięki nowej platformie, każdy może otrzymać poradę odnośnie wyboru odmian kukurydzy zupełnie za darmo i dzięki temu mieć pewność co do podejmowanych przez siebie decyzji.  Dane pochodzące z Cropwise® Seed Selector wraz z informacjami dostarczanymi przez doradców technicznych Syngenta, którzy odwiedzają gospodarstwa, posłużyły już do stworzenia rekomendacji dla ponad 5.2 mln ha kukurydzy w Europie oraz przeszło 8 000 Rolników. Teraz Ty możesz być jednym z nich!

Wybór odpowiedniej odmiany kukurydzy nie powinien być odkładany na ostatnią chwilę, stąd narzędzie jest już dostępne i gorąco zachęcamy do zrobienia swojej rekomendacji już dziś. 

Co więcej, oprócz unikalnej rekomendacji, już od 2 listopada tego roku korzystając z Cropwise® Seed Selector możliwe będzie także dokonanie bezpośrednich zakupów poprzez oficjalny sklep internetowy Syngenta. 

Cropwise® Seed Selector został stworzony po to, aby dzięki doświadczeniu i wiedzy pomóc podejmować decyzje idealnie dopasowane do lokalnych warunków konkretnego gospodarstwa.   Wiedza i wieloletnie doświadczenia dostępne od ręki, w jednym miejscu, gdziekolwiek jesteś, zupełnie za darmo – nie czekaj, sprawdź Cropwise® Seed Selector już dziś! 
 

3… 2… 1… Cropwise Seed Selector wystartował!