Outcast

Dzięki nowemu portfolio produktów OUTCAST® Syngenta oferuje doskonałe rozwiązania, spełniające wszystkie oczekiwania klientów w zakresie zwalczania szerokiej gamy szkodników.

Outcast® - rozwiązania, które pomogą pozbyć się problemów ze szkodnikami
OUTCAST® - Mikrogranulat do zwalczania mrówek

OUTCAST® - granulki na mrówki

Mikrogranulat do zwalczania mrówek

Produkt do długotrwałego zwalczania mrówek w postaci bezzapachowego mikrogranulatu. Wykazuje szeroki zakres stosowania: rozsypywanie, opryskiwanie i polewania. Zapewnia szybki i długotrwały efekt. Efekt biobójczy osiągany jest po 10 min. od zastosowania produktu i utrzymuje się do 90 dni po apliakcji jeśli nie zostanie wcześniej usunięty z miejsca zastosowania. Produkt do powszechnego i profesjonalnego stosowania.

Zawartość substancji czynnej: Acetamipryd - 2 g/kg

Przeznaczenie:
Mikrogranulat do zwalczania mrówek. Do stosowania na powierzchni: betonu, ceramiki, gruntu i drewna. Stosować w miejscach przebywania i na ścieżkach przemieszczania się mrówek, w szczelinach i szparach posadzki, w pobliżu gniazda. Produkt może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, pod warunkiem, że nie będzie usuwany (np. przez deszcz) z miejsca jego zastosowania.

Sposób stosowania i dawkowania:
Rozsypywanie: posypać cienką warstwę produktu OUTCAST® w ilości 20 g/m2. W razie potrzeby ponawiać zabieg co 2-3 tygodnie. Dokonywać zabiegów wokół miejsc podlegających ochronie przed mrówkami. W celu podtrzymania działania owadobójczego nie należy czyścić powierzchni, na których zastosowano produkt.
Opryskiwanie: wymieszać w opryskiwaczu OUTCAST® w proporcji 100 g mikrogranulatu / 1 l wody. Dawkowanie: 1 litr roztworu / 5 m2 powierzchni.
Polewanie: tylko do stosowania na zewnątrz budynków. Wymieszać produkt z wodą w konewce w proporcji 100 g / 1 l wody. Dawkowanie: 1 l roztworu na 1 m2 powierzchni.
Aby przerwać działanie biobójcze należy wyczyścić powierzchnie detergentem.

OUTCAST® - granulki na mrówki - przykład zastosowania w kuchni
OUTCAST® - granulki na mrówki - zastosowanie 1

OUTCAST® - granulki na mrówki - przykład zastosowania na tarasie
OUTCAST® - granulki na mrówki - zastosowanie 2

Zwiń »

OUTCAST® - Żel do zwalczania mrówek

OUTCAST® - przynęta na mrówki

Żel do zwalczania mrówek

To gotowa do użycia żelowa przynęta na mrówki. Mrówki są wabione przez żel-przynętę. Następnie owady pobierają preparat i przenoszą go do gniazda, co prowadzi do wyniszczenia całej kolonii. Działanie biobójcze ujawnia się po 48-72 h od spożycia żelu przez mrówki.
Zawiera gorzką substancję, która zabezpiecza przed przypadkowym spożyciem przez ludzi i zwierzęta. Do stosowania profesjonalnego i powszechnego.

Zawartość substancji czynnej: Acetamipryd - 1g/kg

Przeznaczenie:
Żelowa przynęta do zwalczania mrówek wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych. Stosować w miejscach przebywania i na ścieżkach przemieszczania się mrówek.

Sposób stosowania i dawkowania: w zależności od rodzaju opakowania w jakim nabyto produkt należy zapoznać się z właściwym sposobem użycia:
Pudełko: Przytrzymując pudełko na płaskim podłożu wyłamać wypustki (3 szt.) znajdujące się przy krawędzi pudełka, wypychając je na zewnątrz w taki sposób, aby doprowadzić do ich całkowitego oderwania. Umieścić pudełko w miejscach przebywania i przechodzenia mrówek, przy ścianach w kuchni, na tarasie czy przy gniazdach mrówek. Produkt należy wymienić po 2-3 tygodniach. Aby przerwać działanie biobójcze należy usunąć pudełko.
Wkład żelowy: Wyciągnąć z opakowania 1 wkład zawierający 35 g gotowego do użycia żelu na mrówki. Odkręcić końcówkę dozującą. Włożyć wkład do pistoletu dozującego żel lub użyć strzykawki. Dozować żel w dawce 0,3 g (ok 1 cm średnicy) co 1-3 m na niechłonącą powierzchnię na ścieżkach przechodzenia mrówek. Monitorować zużycie żelu i w razie potrzeby ponownie zaaplikować. Wydajność jednego wkładu 35 g to ok 100-120 dawek żelu. W razie konieczności ponownie uzupełnić aplikację co 1-3 tygodnie. Aby przerwać działanie biobójcze należy wyczyścić powierzchnie detergentem.
Tubka: Zdjąć nakrętkę, przyciąć końcówkę dozującą. Nałożyć kilka kropli żelu na niechłonącą powierzchnię (płytki, linoleum, powierzchnie z tworzyw sztucznych) na ścieżkach przebywania mrówek. Jeśli konieczne odnawiać zabieg co 1-3 tygodnie po pierwszym zastosowaniu w zależności od stopnia inwazji owadów. Aby przerwać działanie biobójcze należy wyczyścić powierzchnie detergentem.

OUTCAST® - przynęta na mrówki - przykład zastosowania w kuchni
OUTCAST® - przynęta na mrówki - zastosowanie 1

OUTCAST® - przynęta na mrówki - przykład zastosowania na tarasie
OUTCAST® - przynęta na mrówki - zastosowanie 2

Zwiń »

OUTCAST® - Produkt owadobójczy do zwalczania owadów latających, biegających i roztoczy

OUTCAST® - owady latające i biegające

Produkt owadobójczy do zwalczania owadów latających, biegających i roztoczy

Gotowy do użycia produkt owadobójczy i roztoczobójczy w postaci płynnej. Przeznaczony do zwalczania owadów biegających, latających i roztoczy. Do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, przemysłowych, magazynach, oborach. Skuteczny w zwalczaniu owadów biegających (karaczany, prusaki), latających (muchy) oraz roztoczy kurzu domowego.
Do stosowania powszechnego, profesjonalnego, przemysłowego i domowego.
Produkt zawiera acetamipryd - substancję owadobójczą, działającą poprzez kontakt oraz drogą pokarmową kilka minut po zastosowaniu. Produkt wykazuje właściwości owadobójcze po ok 1 h od zastosowania. Produkt aplikowany w dawce 50 ml/m2 wykazuje skuteczne działanie przez 6 miesięcy od zastosowania.

Zawartość substancji czynnej: Acetamipryd - 2 g/l

Sposób użycia:
Rozpylać na powierzchnie (wokół drzwi, pod meblami, wzdłuż listew przypodłogowych, rur, szczelin, za urządzeniami elektrycznymi, na dywanach, zasłonach, ubraniach, materacach) lub bezpośrednio na zwalczane owady.
Opryskać 20% powierzchni przeznaczonej do dezynsekcji tylko w miejscach gdzie przemieszczają się lub przebywają owady. 1 litr produktu OUTCAST® wystarczy do zabezpieczenia 100 m2 powierzchni nakładając preparat jedynie na 20% powierzchni całkowitej.
Nie należy czyścić powierzchni poddanej zabiegowi produktem OUTCAST®.
W razie konieczności przerwania działania produktu powierzchnie należy czyścić za pomocą klasycznych detergentów, tkaniny i ubrania wyprać w pralce.
Nie należy stosować produktu na ubrania noszone przez dzieci poniżej 36 miesiąca życia.
Stosowanie powszechne i profesjonalne

Produkt owadobójczy (PT 18) - płyn o działaniu kontaktowym (CL), gotowy do użycia.
Działanie interwencyjne i zapobiegawcze.

OUTCAST® - owady latające i biegające - przykład zastosowania w salonie
OUTCAST® - przynęta na mrówki - zastosowanie 1

OUTCAST® - owady latające i biegające - przykład zastosowania na tarasie
OUTCAST® - przynęta na mrówki - zastosowanie 2

Zwiń »

Gdzie kupić

Nazwa firmyGodziny pracyTelefonE-mail
Dezderpon - pt: 8.00 - 16.00503-033-393magazyn@dezder.pl
Sklepogrodniczypon - pt: 8.00 - 16.00609-404-791kontakt@sklepogrodniczy.pl