You are here

Pola Klasy S Kukurydza 2021 – spotkania z odmianami kukurydzy Syngenta

Newsy
03.09.2021

Jak co roku wraz z końcem lata wszystkich zainteresowanych uprawą kukurydzy zapraszamy na spotkania w ramach Pól Klasy S Kukurydza. W tym roku zachęcamy do odwiedzenia nas w trzech lokalizacjach: 18. września zapraszamy do Czarnocina w województwie łódzkim, 23. września do Winnej Góry w województwie wielkopolskim, a 14. października do Polwicy w województwie dolnośląskim.

Zarejestruj się

Spotkania w ramach Pól Klasy S Kukurydza to okazja do zapoznania się z tegoroczną ofertą kukurydzy firmy Syngenta, w tym z wieloma nowościami, takimi jak odmiany kiszonkowe o bardzo wysokiej zawartości skrobi oraz najwyższych wskaźnikach strawności – SY Amfora, SY Feronia i SY Nomad, a także zaleceniami dotyczącymi ochrony kukurydzy.

Dla odwiedzających nie zabraknie atrakcji –  zaprezentujemy nasze nowe, ciekawe projekty, których w nadchodzącym sezonie nie będzie brakowało. Jednym z nich jest innowacyjny projekt MaxiMaize, czyli specjalnie wyselekcjonowana mieszanka topowych odmian kukurydzy z programu hodowlanego Powercell, które gwarantują maksymalny plon, maksymalną jakość oraz maksymalną stabilność plonowania. Dla wszystkich uczestników spotkań przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną, w której biorą udział najlepsze odmiany Syngenta.

Podczas spotkania w Polwicy, dla zainteresowanych, omówimy również jesienną ochronę zbóż i rzepaku.

Do zobaczenia!

Pola Klasy S Kukurydza 2021 – spotkania z odmianami kukurydzy Syngenta