You are here

Maximy - nowa niższa cena

Newsy
24.06.2021

Maximy - nowa niższa cena

Pszenica ozima powoli wchodzi w fazę kłoszenia. Tam gdzie pogoda pozwoliła rolnicy są już po zabiegu fungicydowym T2. Zabieg T3 będzie ostatnią prostą w ochronie fungicydowej zbóż, później pozostaje już tylko czekać na plon. Warto powoli zacząć zastanawiać się nad zaprawą dla zbóż ozimych, które zostaną wysiane na jesieni.

Maxim 025 FS to produkt dostępny na rynku już od wielu lat. Posiada rejestrację w najważniejszych zbożach ozimych i jarych ale również w uprawach roślin bobowatych takich jak: groch, fasola, bobik, ciecierzyca. Produkt jest skuteczny w zwalczaniu chorób takich jak pleśń śniegowa czy choroby fuzaryjne. Od tego roku produkt dostępny jest w nowej niższej cenie!

Maxim Power to produkt flagowy Syngenta dedykowany do upraw intensywnych, który dzięki zawartemu w składzie sedaksanowi wpływa pozytywnie na wzrost masy korzeni. Mocne korzenie to lepsze przezimowanie i większa odporność na stres suszy czy niedoboru substancji odżywczych. Posiada rejestrację we wszystkich zbożach na najważniejsze choroby ziarniaków oraz na ostrą plamistość oczkową, której znaczenie w ostatnich latach rośnie. Maxim Power od tego roku jest również dostępny w nowej niższej cenie!

O produkty pytaj u dystrybutorów lub w swoim sklepie.

W razie pytań związanych z produktami zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.