Już jest! Nowy katalog odmian kukurydzy

Aktualności

Katalog odmian kukurydzy 2022 jest już dostępny kliknij tutaj Poznaj nasze ekscytujące nowości, w tym odmiany kiszonkowe SY Amfora, SY Feronia i SY Nomad, a także weź udział w nowych projektach.

 

Już jest! Nowy katalog odmian kukurydzy

 

 

 

 

W tym sezonie startujemy z innowacją pod nazwą MaxiMaize, czyli unikalną mieszaniną odmian kukurydzy na kiszonkę o najlepszych parametrach jakościowych. Wszystkie odmiany znajdujące się w worku pochodzą z programu hodowlanego Powercell™ i gwarantują tym samym maksymalny plon, maksymalną jakość oraz maksymalną stabilność plonowania.

Również dla osób zainteresowanych uprawą kukurydzy na ziarno przygotowaliśmy wiele rozwiązań, w tym odmiany z grupy Artesian™, zapewniające stabilność plonu nawet w trudnych warunkach. Dobra odmiana ziarnowa powinna posiadać mocny system korzeniowy oraz bardzo dobry profil zdrowotnościowy kolb – takie właśnie odmiany przygotowaliśmy w tym sezonie, stąd jesteśmy przekonani, że w nowym katalogu każdy znajdzie coś dla siebie.

W tym sezonie wprowadzamy także również zupełnie nowe, cyfrowe narzędzie o nazwie Seed Selector wspierające proces decyzyjny doboru odmian na konkretnych polach. Dzięki ogromnej bazie danych dostępnej w Seed Selector możliwe jest przygotowanie przydanych i spersonalizowanych rekomendacji dotyczących doboru odmian kukurydzy najlepiej sprawdzających się w danych warunkach.

Tegoroczny katalog to również porcja wiedzy i przydatnych wskazówek dotyczących uprawy kukurydzy. Zachęcamy do zapoznania się z nim już dziś! Jednocześnie zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi przedstawicielami regionalnymi, którzy z chęcią doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Przypominamy również o trwających obecnie wydarzeniach w ramach Pól Klasy S Kukurydza – to trzy lokalizacje i potężna dawka wiedzy oraz możliwość wymiany praktycznych doświadczeń. Do zobaczenia!