Konkurs Innowacyjny Farmer 2023 – zgłoszenia tylko do 31 marca!

Aktualności

Innowacyjne gospodarstwa poszukiwane! Do 31 marca trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu Innowacyjny Farmer 2023. To już druga edycja konkursu organizowanego Grupę PTWP oraz PTWP -Online, wydawcę miesięcznika „Farmer” i portalu farmer.pl oraz serwisu bezpluga.pl.

Partnerem głównym konkursu oraz jednym z fundatorów nagród ponownie została firma Syngenta, dla której innowacyjność to ważny kierunek działania. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w postaci voucherów produktowych do sklep.syngenta.pl oraz produktu Amistar® Gold Max.

Do konkursu mogą zgłosić się rolnicy indywidualni prowadzący lub współprowadzący gospodarstwo rolne na terenie RP. Rolnicy mogą być też nominowani do udziału w konkursie, np. przez: organizacje branżowe, jednostki administracyjne, związki zawodowe rolników, firmy prywatne z sektora rolnego i rolno-spożywczego. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca 2023 r.

Zgłoś gospodarstwo

Zgłoszenia przyjmowane są w ramach trzech kategorii konkursowych:

  • Innowacyjny Farmer – Produkcja roślinna
  • Innowacyjny Farmer – Produkcja zwierzęca
  • Innowacyjny Farmer ‒ Technologie

Oceny zgłoszeń dokona kapituła konkursu, według kryteriów przyjętych w regulaminie. Między 17 kwietnia a 8 października będzie trwała wizytacja gospodarstw zgłoszonych do konkursu. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 14 listopada 2023 r. podczas uroczystej gali organizowanej w ramach konferencji Narodowe Wyzwania w Rolnictwie.

Dodatkowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie i stronie internetowej.

A jakie jest nowoczesne gospodarstwo? O tym w wywiadzie dla portalu farmer.pl mówił prezes Syngenta Polska, Dariusz Sip. Czytaj tutaj

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Konkurs Innowacyjny Farmer 2023 - logo