Rozszerzona rejestracja AMISTAR® GOLD MAX o uprawy zbożowe

Aktualności

Amistar® Gold Max to produkt dobrze znany zarówno przez producentów rzepaku, jak i buraka cukrowego. Nowa, rozszerzona rejestracja sprawia, że jest to produkt uniwersalny do zastosowania w wielu uprawach. Od tego roku bowiem można go stosować również w zbożach, a konkretnie w:

  • pszenicy ozimej i jarej,
  • pszenżycie ozimym i jarym,
  • życie ozimym i jarym.
Rozszerzona rejestracja AMISTAR® GOLD MAX o uprawy zbożowe - logo

 

Amistar® Gold Max to optymalna technologia ochrony, która zapewnia skuteczną ochronę przed chorobami grzybowymi w uprawach zbóż. Jest to innowacyjny preparat do zwalczenia sprawców chorób zabiegu T2. Technologia AMISTAR® oprócz skutecznej ochrony przed sprawcami chorób grzybowych, zapewnia efekt zieloności rośliny. Efekt ten powoduje, że wegetacja rośliny jest przedłużona, opóźnione zostają procesy starzenia się rośliny, co w konsekwencji przekłada się na maksymalizację potencjału plonowania.

Wygoda stosowania to jedna z największych zalet tego produktu. Po pierwsze produkt jest zarejestrowany w wielu uprawach: rzepaku, buraku cukrowym, słoneczniku, soi, zbożach i wielu innych uprawach małoobszarowych. Tak szeroka rejestracja powoduje, że jest to produkt uniwersalny, do stosowania wedle aktualnych potrzeb. W uprawach rzepaku, buraka cukrowego czy w zbożach jest idealnym elementem strategii ochrony fungicydowej. Po drugie, w niemal wszystkich uprawach produkt stosuje się w dawce 1 l/ha. Łatwa do zastosowania dawka i gotowa formulacja bez konieczności mieszania z innymi preparatami to niewątpliwy komfort jaki daje ten produkt. Dodatkowo zawarty w składzie difenokonazol pozwala na zmianę użycia triazolu w sekwencji zaplanowanych zabiegów, co nie jest bez znaczenia w strategii antyodpornościowej.

Więcej informacji o preparacie można znaleźć na stronie:

https://www.syngenta.pl/srodki-ochrony-roslin/fungicydy/amistar-gold-max

Sprawdź etykietę produktu