Syngenta zaprasza na BIO_REACTION!

Aktualności

 

Syngenta zaprasza na BIO_REACTION!

Już 13 czerwca 2024 r. w Pierzchnie pod Poznaniem odbędzie się 2. edycja Międzynarodowego Forum Rolnictwa Regeneratywnego BIO_REACTION. 

Na wydarzenie przyjadą praktycy, naukowcy, agronomowie oraz przedstawiciele przemysłu i mediów ze Stanów Zjednoczonych, Europy i Polski, aby dyskutować nt. korzyści płynących ze stosowania dobrych praktyk rolnictwa regeneratywnego. 

Podczas forum Syngenta zaprezentuje swoje flagowe rozwiązania cyfrowe: Cropwise Operations i INTERRA®Scan oraz innowacyjne rozwiązania biologiczne do ochrony roślin, które pomagają zarządzać gospodarstwem w sposób nowoczesny, efektywny i zrównoważony.

Program Forum

Forum rozpocznie się o godzinie 8:30 rejestracją uczestników. W trakcie dnia przewidziane są m.in. debaty, prezentacje i dyskusje na tematy takie jak zasobność gleby, rolnictwo węglowe i przyszłość zrównoważonych łańcuchów dostaw żywności. Na terenie forum obejrzeć będzie można 3 doświadczenia polowe oraz odwiedzić strefę nowych technologii. Wydarzenie zakończy grill oraz koncert zespołu Dizzy Boyz Brass Band z udziałem Daniela Moszczyńskiego​.

Szczególnie zachęcamy do odwiedzenia stoiska Syngenty, aby dowiedzieć się więcej o analizie gleby, cyfrowym zarządzaniu gospodarstwem i ochronie biologicznej upraw przy użyciu naszych rozwiązań.  Nasz ekspert, Dominik Szymborski, weźmie udział w debacie pt. „Rozwiązania techniczne i cyfrowe wspierające rolnictwo regeneratywne”, na którą również serdecznie zapraszamy.

Informacje dla uczestników

Aby wziąć bezpłatny udział w forum, należy zarejestrować się przez oficjalną stronę internetową https://bioreaction.pl/zapisy/.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia www.bioreaction.pl.