Pola Klasy S 2024 – 6 czerwca zapraszamy do Kostrogaju!

Aktualności
Pola Klasy S 2024 - Kostrogaj

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie z cyklu Pola Klasy S, które odbędzie się 6 czerwca 2024 roku w Kostrogaju koło Płocka. Będzie to niezwykła okazja, aby poznać najnowsze rozwiązania i innowacje Syngenta, które mogą zrewolucjonizować Państwa gospodarstwa.

Podczas tego wydarzenia zaprezentujemy nowe rozwiązania biologiczne Syngenta oraz kompleksową technologię ochrony opartą na rozwiązaniach chemicznych. Ponadto będziecie mieli Państwo okazję zobaczyć kolekcje odmian rzepaku ozimego, jęczmienia Hyvido oraz pszenic Syngenta. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy "Strefę ekspercką" z pokazem mieszalności produktów, diagnozowaniem chorób grzybowych oraz prezentacją technik aplikacji.

Jednak to nie wszystko! Szczególną uwagę poświęcimy innowacjom Syngenta: Interra®Scan oraz systemowi Cropwise Operations. Interra®Scan to usługa diagnostyki gleby, pozwalająca na skanowanie i mapowanie gleby o najwyższej na świecie rozdzielczości, która pomoże Państwu podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące uprawy na Państwa polach. Natomiast Cropwise Operations umożliwia zdalne monitorowanie pól przy pomocy danych satelitarnych, co może znacząco usprawnić zarządzanie gospodarstwem. Poznacie Państwo narzędzie Cropwise Seed Selector, który stanowi kompletne rozwiązanie, unikalny system rekomendacji nasion kukurydzy dostosowany do lokalnych warunków. Narzędzie to pozwala zaoszczędzić czas i zminimalizować ryzyko dzięki fachowemu doradztwu w doborze odmian.

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które otworzy przed Wami nowe możliwości i pozwoli poznać najnowsze technologie Syngenta.
Serdecznie zachęcamy do rejestracji na to wyjątkowe wydarzenie.

Zarejestruj się chevron_right 

Do zobaczenia na Polu Klasy S 2024!

Zobacz co na Ciebie czeka w tym roku!