You are here

Zmiany na stanowiskach kierowniczych w Syngenta Polska

Newsy
22.06.2022

Od czerwca Działem Nasiennym Syngenty w Europie Środkowej kieruje Sylwia Kańtoch. Na stanowisku Szefa Działu Środków Ochrony Roślin Marka Łuczaka z końcem lipca zastąpi Dariusz Sip.

Zmiany na stanowiskach kierowniczych w Syngenta Polska - Sylwia KańtochSylwia Kańtoch związana jest z firmą Syngenta od 2013 roku. Pracę rozpoczęła w dziale marketingu, odpowiadając za portfolio zarówno nasion, jak i środków ochrony roślin. W latach 2018 - 2020 zdobywała doświadczenie marketingowe i handlowe poza Syngentą. W 2020 roku dołączyła do zespołu Syngenta Seeds i objęła stanowisko Dyrektora Marketingu Nasion. Od czerwca 2022 roku kieruje Działem Nasiennym Syngenty w Europie Środkowej.

 

Zmiany na stanowiskach kierowniczych w Syngenta Polska - Dariusz SipDariusz Sip do zespołu Syngenty dołączył 15 lat temu i od tego czasu piastował wiele funkcji komercyjnych, technicznych i kierowniczych w działach sprzedaży, rejestracji i wsparcia technicznego. Od stycznia 2020 roku pełnił funkcję dyrektora Działu Nasiennego w Europie Środkowej. Na stanowisku Szefa Działu Środków Ochrony Roślin zastąpi Marka Łuczaka, który z końcem lipca odchodzi z firmy Syngenta.