You are here

Syngenta PROSTO Z POLA – sprawdź nasz kanał na YouTube

Newsy
06.05.2022

Vlog Syngenta PROSTO Z POLA, to miejsce gdzie znajduje się wiele interesujących materiałów video nagrywanych przez zespół Syngenta. To nie tylko rekomendacje zabiegów, relacje z siewów i żniw ale też opisy niecodziennych sytuacji na polach, wywiady z AgroLiderami testującymi produkty i rozwiązania Syngenty oraz relacje ze wszystkich lokalizacji Pól Klasy S.

Zasubskrybuj już dziś nasz kanał, aby otrzymywać powiadomienia o nowych filmach.

Kliknij tutaj

Co i gdzie ostatnio sprawdzali nasi eksperci? Obejrzyj video:

Wiosenna lustracja rzepaku na Polach Klasy S w Polwicy w województwie dolnośląskim. Robert Strycharz sprawdzał jak wygląda obsada, jakie występują choroby oraz wyjaśnił kiedy i jaką technologię ochrony warto zastosować.

Wiosenna ocena rzepaku na Polach Klasy S w Łęczynie. Czy zastosowanie Toprexu jesienią wpłynęło pozytywnie na wygląd roślin rzepaku? Na te i inne pytania odpowiedział Jarosław Rawski.

Wiosenna lustracja pszenicy u AgroLidera - Mariusza Blecharza, w Jerzmanowicach w województwie dolnośląskim. Robert Strycharz sprawdził jak wygląda obsada, jakie występują choroby i czy już czas przeprowadzić zabiegi regulacyjne.

Jak dobrze posadzić ziemniaki? Pani Magdalena Ratajska, na polu w miejscowości Wojdal w woj. kujawsko – pomorskim, zdradziła Przemkowi Urbaniakowi swoje sekrety dotyczące sadzenia ziemniaków.

Wiosenne zabiegi w truskawkach. Radosław Ptaszek sprawdził uprawy truskawek w Czerwińsku nad Wisłą w województwie mazowieckim. Pokazał jakie zabiegi należy wykonać w truskawkach oraz na co zwrócić szczególną uwagę.

Wiosenny przegląd sadu jabłoniowego. Radosław Ptaszek odwiedził sad jabłoniowy w Jasieńcu w woj. mazowieckim. Sprawdził jakie choroby występują na drzewkach oraz przedstawił rekomendacje jakie zabiegi należy wykonać.