Przed nami Pola Klasy S Kukurydza!

Aktualności

Jak co roku, wraz z końcem lata wszystkich zainteresowanych uprawą kukurydzy zapraszamy na spotkania z cyklu Pola Klasy S Kukurydza. W tym roku zachęcamy do odwiedzenia poletek pokazowych aż w pięciu  lokalizacjach!

Początek spotkań: godzina 10:00

Lokalizacja Data Nazwa gospodarstwa
Winna Góra k. Miłosława (woj.wielkopolskie) 20 września Rolniczy Zakład Doświadczalny IOR PIB
Polanowice (woj. kujawsko-pomorskie) 22 września HZiNR Polanowice Sp. z o.o
Redło k. Nowogardu (woj. zachodniopomorskie) 27 września Farma Redło Sp. z o.o.
Chełchy k. Ełku (woj. warmińsko-mazurskie) 29 września Gospodarstwo Rolne Kazimierz i Paweł Iwaszko
Klimusin k. Piasków (woj. lubelskie) 4 października Gospodarstwo Rolne Marcin Suszek

Spotkania w ramach Pól Klasy S Kukurydza to okazja do zapoznania się z szeroką kolekcją odmian kukurydzy Syngenta, w tym również z nowościami na sezon 2023. W tym roku szczególną uwagę poświęcimy odmianom kukurydzy w typie dent, a zaprezentowana kolekcja z pewnością pozwoli na dobranie odmiany na każde, nawet najtrudniejsze warunki. Przedstawimy również innowacyjny projekt MaxiMaize – specjalnie wyselekcjonowaną mieszaninę najlepszych odmian kukurydzy z programu hodowlanego Powercell. MaxiMaize jest obecny na rynku już drugi sezon i cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów.

Na pokazach nie zabraknie również informacji o tym,  jak dopasować ochronę herbicydową kukurydzy do warunków pogodowych oraz o pierwszym w ofercie Syngenty biostymulatorze Quantis™, który skutecznie chroni uprawę przed stresem suszy. Przedstawimy także, dlaczego tak ważne jest właściwe zaprawianie nasion kukurydzy oraz zaprezentujemy strategię zaprawiania Syngenty, ujętą w programy Elevation i Elevation Plus. Osoby interesujące się rolnictwem cyfrowym będą mogły odwiedzić stanowisko poświęcone platformie CropWise. Jest to nowoczesne narzędzie pozwalające na wygodne i efektywne zarządzanie gospodarstwem. We wszystkich lokalizacjach będzie można zapoznać się także z nowym systemem do napełniania opryskiwaczy, easyconnect.

Po przejściu poletek zachęcamy do dyskusji z naszymi ekspertami przy ciepłej zupie kukurydzianej.

Zarejestruj się już teraz!

Do zobaczenia!