Konferencje Zimowe Syngenta Online – rozpoczynamy sezon 2022!

Aktualności

 

Konferencje Zimowe Syngenta Online – rozpoczynamy sezon 2022!

Już tradycyjnie, jak co roku, również sezon 2022 otwieramy serią Konferencji Zimowych Syngenta, które są doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firmy, nowościami oraz promocjami.

Zarejestruj się już dziś na www.konferencjezimowe.pl

Początki Konferencji Zimowych sięgają 2008 roku, kiedy to odbyły się po raz pierwszy. W roku 2021 Konferencje Zimowe po raz pierwszy przeprowadziliśmy w formule Online, która sprawdziła się i spotkała z dużym zainteresowaniem naszych Klientów, dlatego w roku 2022 również zapraszamy na wydarzenia Online.

Konferencje Zimowe Syngenta Online w roku 2022 to podobnie jak w roku 2021, cykl trzech wydarzeń poświęconych uprawie zbóż, rzepaku i kukurydzy. Na każdym wydarzeniu omówimy tematy efektywnej agrotechniki w zmieniających się warunkach ekonomicznych i klimatycznych, oraz zagadnienia związane z Zielonym Ładem.

27 stycznia, 11.00: Zboża – czy jakość zapłaci?

3 lutego, 11.00: Rzepak - plon na 5 ton?

10 lutego, 11.00: Kukurydza – uprawa bez problemów?

Jedną z atrakcji na każdym wydarzeniu będzie Loteria, podczas której każdy zarejestrowany uczestnik będzie miał możliwość wygrania bonów na produkty Syngenty – 1 bon o wartości 3 000 zł i 2 bony o wartości 1 000 zł.

Patronat medialny nad Konferencjami objęło wydawnictwo Farmer i farmer.pl

Relacja online będzie dostępna na stronie www.konferencjezimowe.pl, na platformach społecznościowych Facebook i YouTube oraz na stronie www.farmer.pl

Zapraszamy!