Już wkrótce Konferencje Zimowe Syngenta Online 2023!

Aktualności

Sezon 2023, podobnie jak w poprzednich latach, otworzymy serią Konferencji Zimowych Syngenta. Będzie to cykl czterech wydarzeń, przeprowadzonych w formule Online, poświęconych uprawie rzepaku, zbóż, kukurydzy oraz ziemniakom, burakom i słonecznikowi.

Zarejestruj się już dziś na www.konferencjezimowe.pl

26 stycznia, 11.00: Rzepak – susza, upał, zmiany - co na to rzepak?
Podczas konferencji powiemy jak zapobiegać stratom wywołanym przez choroby, szkodniki i niekorzystne warunki pogodowe, a tym samym zwiększyć opłacalność produkcji rzepaku.

2 lutego, 11.00: Kukurydza - uprawa na każdą pogodę!
W trakcie prezentacji omówimy kwestię optymalnego doboru odmiany oraz skutecznego zwalczania chwastów w kukurydzy – Lumax oraz Elumis. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zaprezentujemy również rozwiązanie biostymulujące, które wspiera roślinę w trakcie stresu suszy - Quantis.

9 lutego, 11.00: Zboża – zasiej i pryśnij z Syngenta
Dlaczego dobór odmiany i właściwe jej zaprawienie jest takie ważne? Jak regulować, kiedy pogoda jest trudna do przewidzenia? Czy zawsze warto stosować zabiegi fungicydowe?

16 lutego, 11.00: Ziemniaki/Buraki/Słonecznik - dlaczego warto na nie postawić?
Podpowiemy jak żonglować roślinami w płodozmianie i jakich błędów nie popełniać wchodząc w nową dla nas uprawę.

Podobnie jak w poprzednich latach nie zabraknie atrakcji - na każdym wydarzeniu przeprowadzona zostanie Loteria, podczas której każdy zarejestrowany uczestnik będzie miał możliwość wygrania bonów na produkty Syngenty – 1 bon o wartości 5 000 zł i 2 bony o wartości 1 000 zł.

Relacja online będzie dostępna na stronie www.konferencjezimowe.pl oraz naszym kanale  YouTube.

Zapraszamy!

 

Już wkrótce Konferencje Zimowe Syngenta Online 2023