You are here

Tomato Academy i Brightina

Aktualności Produkty
01.01.2016

Technologia – Produkcja – Rynek 


Tomato Academy i BrightinaSezon produkcyjny 2011 to już piąty rok działania naszego międzynarodowego projektu – Tomato Academy. Pomysł ścisłej specjalizacji w uprawach szklarniowych powstał w 2006 roku, przed największymi w Polsce targami ogrodniczymi w Gołuchowie.

Głównym celem projektu było pogłębianie wiedzy uprawowej naszego zespołu oraz stworzenie profesjonalnego serwisu dla współpracujących z nami producentów. Podczas 4 lat rozwoju naszego projektu zajmowaliśmy się wieloma ważnymi tematami produkcyjnymi. Na szczegółowe podsumowania na pewno przyjdzie czas, kiedy pod koniec tego sezonu będziemy obchodzić 5. urodziny Tomato Academy. Jednak już teraz chcemy się do tego przygotować zbierając nasze dotychczasowe doświadczenia pod hasłem przewodnim na bieżący sezon: „Tomato Academy – Technologia – Produkcja – Rynek”.

Jednym z zadań zespołu Tomato Academy jest analiza i ocena odmian obecnych na rynku oraz testowanie szerokiej gamy nowości. Spotykamy w ciągu całego sezonu wielu producentów i doradców, analizujemy trendy i poszukujemy nowych rozwiązań zarówno technologicznych, jak i odmianowych. Obserwujemy rosnące wymagania naszych klientów i pragniemy bardziej aktywnie z nimi współpracować, oferując profesjonalne informacje dotyczące technologii uprawy naszych odmian.