You are here

Rozszerzona rejestracja Switch.

Aktualności Produkty
27.03.2013

Fungicyd Switch

SWITCH 62,5 WG to doskonale znany ze swojej niezawodności fungicyd stosowany dotychczas do ochrony upraw truskawki, maliny, jabłoni oraz upraw warzywniczych – pomidory w uprawach szklarniowych, uprawy fasoli oraz grochu.

SWITCH w uprawach sadowniczych zyskuje długo oczekiwaną rejestrację dla upraw borówki amerykańskiej. Również inne uprawy na mocy nowej decyzji mogą być chronione Switch – czereśnia, wiśnia, grusza, śliwa, morela, brzoskwinia, nektarynka, porzeczka czarna, czerwona, biała oraz winorośl.

SWITCH w uprawach warzywnych zyskuje rejestrację dla następujących upraw: pomidor – pod osłonami i w gruncie, ogórek – w gruncie, pod osłonami i w szklarniach, cukinia – w gruncie, pod osłonami i w szklarniach, papryka – w gruncie, pod osłonami i w szklarniach, bakłażan – w gruncie, pod osłonami i w szklarniach, sałata – w gruncie, pod osłonami i w szklarniach, marchew, cebula, szalotka, czosnek, pietruszka korzeniowa, pasternak, burak ćwikłowy, chrzan, brukiew, rzepa oraz zioła (w gruncie, pod osłonami i w szklarniach)

SWITCH również może być stosowany do ochrony upraw roślin ozdobnych (w gruncie, pod osłonami i w szklarniach) oraz w szkółkach drzew owocowych i szkółkach drzew ozdobnych.

Nastąpiło również rozszerzenie zakresu zwalczanych chorób przez środek Switch dla następujących upraw:

· truskawki – obok szarej pleśni dochodzi antraknoza

· grochu konserwowego – obok szarej pleśni, zgnilizny twardzikowej, askochytozy dochodzi mączniak prawdziwy i zgorzelowa plamistość grochu

· pomidora (szklarniowego) – obok szarej pleśni dochodzi zgnilizna twardzikowa

 Zespół Syngenta