You are here

Pola Klasy S 2015 – daty i lokalizacje już zaplanowane!

Aktualności Produkty
13.04.2015

 


W sezonie 2015 Syngenta zaplanowała siedem lokalizacji pokazów polowych poświęconych uprawie zbóż i rzepaku oraz dwie imprezy jesienne dedykowane kukurydzy.

 

Pola Klasy S 2015 – daty i lokalizacje już zaplanowane!Nowością będzie centralna lokalizacja letnia. Na polach Gospodarstwa w miejscowości Rogóźno Zamek przygotowujemy dla Państwa kilkadziesiąt małopoletkowych doświadczeń herbicydowych i fungicydowych poświęconych głównie uprawie zbóż. Wizyta na Polach Klasy S w Rogóźnie będzie jedyną w swoim rodzaju okazją zdobycia wiedzy i doświadczenia, które Syngenta pozyskuje na polach i w laboratoriach w kilkudziesięciu krajach świata. Warto odwiedzić centralną lokalizację, aby rozwinąć swoją wiedzę agrotechniczną i spotkać się z przedstawicielami branży rolnej z całego kraju.

Polecamy również regionalne Pola Klasy S, na których pokażemy efektywność programów ochrony Syngenta w zależności od lokalnych warunków pogodowych i glebowych. Jednocześnie przedstawimy najbogatsze kolekcje odmian pszenicy i rzepaku ozimego.

 

Pola Klasy S 2015 – daty i lokalizacje już zaplanowane!

 

Lokalizacja Województwo   Data 2015
Szelejewo Danko wielkopolskie k Gostynia 26.05
Agromlek Gniechowice dolnośląskie k Wrocławia 28.05
Bajdyty warmińsko-mazurskie k Bartoszyc 2.06
Rogóźno kujawsko-pomorskie k Grudziądza 11-12.06
MHR Ulhówek lubelskie k Tomaszowa Lubelskiego 16.06
Jankowice podkarpackie k Jarosławia 18.06
Rolpol Łęczyna zachodniopomorskie k Stargardu 23.06

 

Serdecznie zapraszamy na wszystkie lokalizacje Pól Klasy S 2015.