You are here

Toprex 375 SC | Syngenta

Zabiegi jesienne w rzepaku

Zabiegi jesienne

Ponad 70% przyszłego plonu jest budowana jesienią, głęboki i dobrze rozwinięty, system korzeniowy (0,8 – 1,0 cm szyjka korzeniowa) to zabezpieczenie przed wiosenną suszą, zabiegi fungicydowe i regulacyjne zwiększają zimotrwałość rzepaku – jest to dodatkowa „polisa ubezpieczeniowa”, zapobieganie suchej zgniliźnie możliwe tylko jesienią...

Ochrona rzepaku

Ochrona rzepaku

Dowiedz się jak chronić swoją plantację tak, aby zebrać jak największy plon.

Efekt działania Toprex

Efekt działania Toprex

Jesienny zabieg zapewnia najlepsze efekty…

TOPREX ® 375 SC

Środek grzybobójczy i regulator wzrostu w formie koncentratu. Działa zapobiegawczo i interwencyjnie. Przeznaczony jest do ochrony rzepaku ozimego w celu zapobiegania nadmiernemu wyrastaniu roślin w okresie jesiennym i skracania oraz wzmacniania łodyg wiosną. Chroni również przed chorobami grzybowymi.

Zastosowania

Środek przeznaczony do regulacji wzrostu roślin rzepaku ozimego w terminie jesiennym w celu poprawy pokroju roślin i zwiększenia zdolności do przezimowania oraz w okresie wiosennym w celu skrócenia i wzmocnienia upraw roślin rzepaku ozimego (zapobieganie wyleganiu) oraz do jednoczesnej ochrony przed chorobami grzybowymi w obu terminach.

Substancje czynne

difenokonazol(1- (2-[4-(4-chlorofenoksy)-2-chlorofenylo]-4-metylo-1,3-dioksolan-2- ylomety10)-1H-l,2,4-triazol(;z wiqzek z grupy triazoli) - 250 g,

paklobutrazol (2RS,3 RS)-1-(4-chlorofenylo)-4,4-dimethyl-2-(1H-1,2,4-triazol1-- y l)pentan-3- 01; (związek z grupy triazoli) - 125 g w 1 litrze środka.

Galeria zdjęć

10 powodów dla których warto stosować Toprex

Opinie ekspertów

Jak działa Toprex