Cropwise® Geolokalizowany Seed Selector

Syngenta |Seed Selector |

Dlaczego warto postawić na Cropwise Seed Selector

Dane mówią same za siebie

Cyfrowe rozwiązania Syngenta® obejmują już ponad 50 milionów ha na pięciu kontynentach. Cropwise® Seed Selector to dane dotyczące ponad 50 000 pól doświadczalnych z całej Europy. Dzięki temu platforma Cropwise® Seed Selector porównuje ponad 367 000 pojedynczych danych oraz wykorzystuje dane pogodowe z 20 lat – wszystko po to, by dostarczyć Ci najlepszą rekomendację.

Wszystko w jednym miejscu

Cropwise® Seed Selector to dostępna dla wszystkich platforma, kompatybilna z urządzeniami wyposażonymi w system Android oraz IOS, z której można skorzystać używając przeglądarki internetowej Safari, Chrome czy Firefox. Platforma dostępna jest zawsze i wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Dodatkowo, została ona przetestowana przez wielu użytkowników, po to, aby oddać w Twoje ręce najbardziej funkcjonalne i wygodne w obsłudze narzędzie. 

Syngenta | darmowa platforma Seed Selector |

Funkcjonalności, a także elastyczność działania Cropwise® Seed Selector zostały przetestowane w różnych warunkach. Oznacza to, że platforma jest prosta w użyciu, a jednocześnie dostarcza dokładnie tego, czego potrzebujesz. Jeśli Ci się spieszy, możesz skorzystać z funkcji „przypnij pinezkę”, aby zlokalizować swoje gospodarstwo. Chcesz uzyskać jeszcze bardziej szczegółową rekomendację oraz potrzebną ilość jednostek?  Skorzystaj z funkcji rysowania i po kolei dodaj wszystkie swoje pola. Dzięki temu, uzyskasz możliwość zakupienia wszystkich potrzebnych jednostek kukurydzy poprzez kilka kliknięć w ekran telefonu.  

Na pewno szybko zorientujesz  się, jak przydatnym narzędziem jest Cropwise® Seed Selector. Wprowadzone dane dotyczące konkretnego pola w połączeniu z historycznymi danymi pogodowymi pozwolą na uzyskanie rekomendacji w pełni dostosowanej do Twoich warunków polowych. Ponadto, dla każdego pola w serwisie dostępne są ważne informacje dotyczące zagrożeń, takich jak susza, wraz z przydatnymi zaleceniami technicznymi. Dodatkowo, możesz skorzystać z funkcji, dzięki którym możesz przeglądać konkretne dane z prób i porównywać profile agronomiczne różnych odmian.  

Cropwise® Seed Selector zarekomenduje Ci jedną – najlepszą – odmianę wraz z dwoma alternatywami dla każdego pola. Oczywiście będziesz mógł sam porównać wszystkie cechy wybranych odmian.

Syngenta | rekomendacje Seed Selector |
Syngenta | rekomendacje Seed Selector |

Zakup nasion kukurydzy prosty jak nigdy

Po otrzymaniu rekomendacji możesz po prostu nacisnąć przycisk „KUP”, który przeniesie Cię bezpośrednio do sklepu internetowego, gdzie będziesz mógł zamówić wybrane nasiona. To innowacja, którą prezentujemy po raz pierwszy w Europie – i to właśnie w Polsce! 

 

Wiedza i wieloletnie doświadczenia na Twoim urządzeniu

Cropwise® Seed Selector to nie tylko pojedyncze rekomendacje dla Twoich pól. Serwis dokładnie tłumaczy, dlaczego stawia na konkretną odmianę analizując 3 najważniejsze czynniki – stres spowodowany niekorzystnym przebiegiem pogody, warunki glebowe oraz historyczny potencjał plonowania. Algorytm Cropwise® Seed Selector tworzy ocenę wyników poszczególnych parametrów dla każdej odmiany, porównując dane tysiące razy. Dostęp do tych danych możesz uzyskać każdorazowo korzystając z serwisu, by móc przeglądać je w każdym momencie.

Syngenta | algorytm Cropwise Seed Selector |

Cropwise® Seed Selector to narzędzie dla wszystkich Rolników, niezależnie od wielkości gospodarstwa. Dane agronomiczne oraz zrównoważone praktyki rolnicze to podstawy serwisu. To właśnie dzięki nim możliwe jest uzyskanie rzetelnej, technicznej i podpartej wiedzą rekomendacji.  

Cropwise® Seed Selector pomoże Ci zminimalizować ryzyko, by zapewnić lepszą wydajność upraw – rozważne decyzje oparte przede wszystkim na lokalnych warunkach i możliwościach to klucz do sukcesu.  

Przez wiele lat udało nam się zebrać ogromną liczbę danych – od przeprowadzonych doświadczeń czy programów hodowli odmian aż do testów w gospodarstwach. Cała ta wiedza buduje Twoją rekomendację i jest dostępna dla Ciebie gdziekolwiek jesteś.

Serwis przyjazny użytkownikom

W rolnictwie najważniejsze są lokalne warunki – Cropwise® Seed Selector doskonale to rozumie. Poznaj 12 powodów, dzięki którym przekonasz się, że rekomendacja z Cropwise® Seed Selector może wspomóc Twoją decyzję i gospodarstwo:

 1. Pewność podejmowania optymalnych decyzji poparta wiedzą i doświadczeniem Syngenta®. 
 2. Oszczędność Twojego czasu oraz elastyczność w jednym. 
 3. Wygoda – możesz skorzystać z Cropwise® Seed Selector w każdej chwili, platformę masz zawsze pod ręką  
 4. Większa kontrola nad tym, co niepewne (wybór produktów, zagrożenia pogodowe, wydajność upraw). 
 5. Lokalny wgląd w indywidualną sytuację – aby zapewnić Cię, że Twój wybór jest słuszny.  
 6. Tworzenie rekomendacji dla wielu pól jednocześnie.  
 7. Potężna dawka wiedzy z wielu źródeł (doświadczenia badawczo-rozwojowe, komercyjne oraz oficjalne). 
 8. Połączenie innowacji cyfrowych z doświadczeniem zdobytym na polu - dla jeszcze precyzyjniejszej rekomendacji.  
 9. Lepsze zrozumienie zachowania odmian w różnych warunkach.  
 10. Umożliwienie podejmowania pewnych decyzji w gospodarstwie. 
 11. Zrównoważona rekomendacja, biorąca pod uwagę szereg zmiennych. 
 12. Wydajność odmian w zmiennych warunkach klimatycznych. Wszystko po to, aby uzyskać najwyższy plon.

Rekomendacja krok po kroku

Syngenta | rozwiązanie dopasowane do Ciebie |
play_circle
Syngenta Cropwise Seed Selector – rekomendacja w mniej niż 2 minuty? Sprawdź!

Krok 1. > Dodaj swoje pola używając opcji „Rysuj” lub „Przypnij pinezkę”, a następnie przejdź kolejne kroki, aby otrzymać spersonalizowaną rekomendację. Zostaniesz przeprowadzony przez łatwe do wypełnienia pola dotyczące Twojego gospodarstwa, takie jak ubiegłoroczny plon, data siewu czy zbioru, nawadnianie itp. W systemie zostanie stworzone Twoje konto Cropwise® wraz z wprowadzonymi przez Ciebie informacjami na temat danych osobowych. 

Krok 2. >> Na podstawie wprowadzonych przez Ciebie danych, na podany przez Ciebie adres mailowy otrzymasz wiadomość z rekomendacją, gotową również do druku w wersji .pdf. 

Krok 3. >>> Na rekomendacji znajduje się przycisk „Kup”, który przekieruje Cię bezpośrednio do sklepu internetowego, gdzie będziesz mógł zakupić wybrane jednostki.