Amistar® 250 SC

Amistar

Wyższa jakość ma znaczenie

Dobra formulacja jest połączeniem wielu różnych składników, dodawanych do niej w określonym celu. Wiele z tych składników jest złożonymi mieszaninami, które wchodzą ze sobą w złożoną interakcję, a ta następnie określa ostateczne właściwości fizyczne produktu. Składnik stosowany do formulacji musi spełniać określone kryteria jakości, aby zapobiec niepożądanym działaniom, które mogą wpływać na ludzi i środowisko. Dla techników laboratoryjnych potrzebne są lata nauki i doświadczenia, aby lepiej zrozumieć te bardzo złożone interakcje fizyczne.
 
Robert Kettner Chemical Expert, Syngenta

Nie wszystkie składniki mają taki sam wpływ na wydajność preparatu, a ich optymalna kombinacja jest kluczem do uzyskania najwyższej wydajności.

Dopiero optymalny skład formulacji zapewnia, że produkt może być stosowany wygodnie, bezpiecznie i skutecznie w okresie przydatności do użycia, maksymalizując zwrot z inwestycji.

Fungicyd Amistar 250 SC - składniki i ich wpływ na formulację
Fungicyd Amistar 250 SC - wyższa jakość

Przykład AMISTAR® 250 formulacja SC

Aż 25% objętości preparatu to komponenty do maksymalizacji skuteczności preparatu!

Wybierz sprawdzoną technologię Amistar®

Fungicyd Amistar 250 SC - sprawdzona technologia AMISTAR

Aby wytworzyć preparaty do ochrony o wysokiej jakości i skuteczności, niezbędna jest znajomość i zastosowanie nowoczesnych technologii. Sprawdzona technologia AMISTAR® to innowacja firmy Syngenta, w którą wierzą producenci. Zastosowana na ponad 500 milionach hektarów, najwyższa jakość i wyjątkowe usługi – dostępne tylko w firmie Syngenta – sprawiły, że produkty w sprawdzonej technologii AMISTAR® są najlepiej sprzedającym się środkiem grzybobójczym na świecie.

Najwyższa sprawdzona jakość produktów Amistar® 250 SC

87%

z 367* próbek produktów generycznych testowanych w latach 2010-2013 zostało uznanych za jakościowo gorsze od tych produkowanych w sprawdzonej technologii AMISTAR®

* Te testy przeprowadzono w laboratorium Syngenta. Laboratorium Syngenta jest akredytowane przez Szwajcarskie Biuro Zdrowia Publicznego i jest certyfikowane jako obiekt testujący OECD zgodny z Good Label Practices (GLP).

Co wchodzi w formulacje „Suspension Concentrate” (SC)?

Fungicyd Amistar 250 SC - Suspension Concentrate
Fungicyd Amistar 250 SC - ikony