You are here

Syngenta w Polsce

Kompleksowe podejście

Oferujemy polskim rolnikom innowacyjne produkty, które pomagają zwiększyć wydajność upraw w sposób przyjazny dla środowiska. Oprócz szerokiego portfolio, obejmującego środki ochrony roślin, zaprawy nasienne oraz nasiona upraw polowych, warzyw i kwiatów, zapewniamy profesjonalne programy wspierające uprawę oraz doradztwo bezpośrednio w gospodarstwie klienta.

Innowacyjne rozwiązania

Syngenta inwestuje rocznie około 1,3 miliarda dolarów w badania i rozwój (R&D), a w ośrodkach badawczych zatrudnia aż 5 tysięcy pracowników. Dzięki temu polscy rolnicy mają dostęp do najnowszych technologii, które ułatwiają prowadzenie gospodarstwa. Nasze portfolio sprawdzonych od lat produktów regularnie uzupełniamy o nowe preparaty i odmiany, które pozwalają rozwiązywać nowe problemy pojawiające się w uprawach.

Programy i inicjatywy Syngenta

Syngenta oferuje w Polsce szeroki wybór serwisów doradczych i programów lojalnościowych. Dowiedz się więcej

Nasi przedstawiciele regionalni

Syngenta może pochwalić się jednym z najsilniejszych zespołów sprzedaży w Polsce. Szeroka wiedza i wieloletnie doświadczenie naszych przedstawicieli przekładają się na wysoką jakość doradztwa oferowanego polskim rolnikom. Znajdź przedstawiciela w swoim regionie.