You are here

Syngenta w Polsce

Syngenta pod obecną marką obecna jest w Polsce od niemal piętnastu lat. Szybki rozwój dzięki znakomitej ofercie produktów sprawił, że firma jest dziś jednym z liderów rynku środków ochrony roślin i nasion.
 

Kompleksowe podejście

Syngenta oferuje polskim rolnikom innowacyjne produkty, które pomagają zwiększać wydajność upraw w sposób przyjazny dla środowiska. Oprócz szerokiego portfolio – obejmującego herbicydy, fungicydy, insektycydy, nasiona i zaprawy nasienne – zapewniamy także profesjonalne programy wspierające uprawę oraz doradztwo na miejscu, czyli bezpośrednio na polu rolnika. Dzięki kompleksowemu podejściu do procesu upraw Syngenta stała się jednym z czołowych graczy polskiego agrobiznesu.

Innowacyjna oferta

Syngenta na świecie inwestuje rocznie aż 1,4 miliarda dolarów w badania i rozwój (R&D), a w ośrodkach badawczych zatrudnia aż 5 tysięcy pracowników. Dzięki temu polscy rolnicy mają dostęp do najnowszych osiągnięć nauki, które ułatwiają prowadzenie gospodarstwa. Wspieramy producentów rolnych w ich staraniach o zwiększanie plonu i pomagamy im w zwalczaniu szkodników oraz chorób atakujących uprawy. Nasze portfolio sprawdzonych od lat i skutecznych produktów regularnie uzupełniamy o dziesiątki nowych preparatów i odmian, które na bieżąco pozwalają rozwiązywać problemy pojawiające się w uprawach.

Zawsze blisko rolnika

Syngenta może się pochwalić jednym z najsilniejszych zespołów sprzedaży w Polsce. Szeroka wiedza i wieloletnie doświadczenie naszych przedstawicieli przekładają się na wysoką jakość doradztwa oferowanego polskim rolnikom. Rozumiemy potrzeby polskich producentów rolnych i potrafimy na nie szybko reagować. Każdy z naszych pracowników stosuje w codziennej pracy motto – „Myśl jak rolnik”.

Programy i inicjatywy Syngenta

Syngenta oferuje w Polsce szeroki pakiet szkoleń i programów lojalnościowych. Dowiedz się więcej

Nasi przedstawiciele regionalni

Jesteśmy do dyspozycji naszych partnerów oferując im profesjonalne doradztwo. Znajdź przedstawiciela w swoim regionie.