Syngenta na świecie

Syngenta, w skład której wchodzą Syngenta Crop Protection i Syngenta Seeds, jest jedną z wiodących firm rolniczych na świecie.
Jesteśmy częścią grupy Syngenta, która zatrudnia 49 000 pracowników w ponad 100 krajach i nieustannie pracuje nad innowacjami w zakresie upraw.
Nasze technologie umożliwiają milionom rolników na całym świecie lepsze wykorzystanie ograniczonych zasobów Ziemi.

Nasza ambicja

Naszą ambicją jest pomóc bezpiecznie wyżywić naszą planetę przy jednoczesnej dbałości o środowisko. Chcemy przyczynić się do poprawy jakości i bezpieczeństwa rolnictwa dzięki rozwiązaniom naukowym na światowym poziomie i innowacjom w zakresie upraw.

Poprzez partnerstwa, współpracę i The Good Growth Plan tworzymy innowacje z myślą o rolnikach i środowisku naturalnym, dążymy do rolnictwa neutralnego klimatycznie oraz dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo ludzi.

Pragniemy pomóc rolnikom stawić czoła wyzwaniom współczesnego, zmieniającego się świata – skutkom zmian klimatycznych, degradacji gleby, utraty bioróżnorodności oraz rosnącym oczekiwaniom konsumentów wobec jakości żywności i technologii rolniczych.

Główne obszary działalności

Jesteśmy światowym liderem w produkcji środków ochrony roślin. Nasze produkty chronią uprawy i zwiększają zdolność roślin do samoobrony. Rozwiązania firmy Syngenta opierają na nowoczesnej chemii lub na naturalnie występujących w przyrodzie substancjach i procesach. Łączymy je z monitorowaniem upraw, precyzyjną aplikacją, technologiami cyfrowymi i nowymi technikami hodowli roślin.

Syngenta jest także wiodącym producentem nasion. Opracowujemy nowe odmiany, w tym innowacyjne odmiany hybrydowe, które mogą być uprawiane nawet w trudnych warunkach i umożliwiają produkcję żywności przy mniejszym zużyciu ziemi, wody i środków produkcji.

Po więcej informacji nt. firmy Syngenta zapraszamy na stronę www.syngenta.com.