You are here

Syngenta na świecie

Syngenta zatrudnia na świecie ponad 28 tysięcy pracowników w 90 krajach. Łączy nas jeden cel – Uwalniamy potencjał roślin.
 

Światowy zasięg

Firma Syngenta – z siedzibą w Bazylei – pod obecną nazwą powstała w listopadzie 2000 roku z połączenia części agrobiznesowych dwóch głównych graczy na rynku: firm Novartis i AstraZeneca. Syngenta koncentruje się wyłącznie na rolnictwie poświęcając wszystkie wysiłki tworzeniu kompleksowych rozwiązań dla całego procesu uprawy. Dzięki najwyższej klasy badaniom naukowym, globalnemu zasięgowi i zaangażowaniu na rzecz naszych klientów pomagamy zwiększać plony, chronić środowisko i poprawiać jakość życia ludzi na całym świecie.

Globalne wyzwania

Rosnąca liczba ludności na świecie, kurczący się obszar ziemi uprawnej, niedobór wody i nadmierna eksploatacja środowiska naturalnego stawiają rolnictwo przed jednym z najpoważniejszych dylematów w historii – jak zwiększyć produkcję żywności wykorzystując do tego mniejsze zasoby. W firmie Syngenta wierzymy, że odpowiedź leży w nieograniczonym potencjale roślin.

Nasze zaangażowanie

Syngenta jest doskonale przygotowana, by odpowiedzieć na wyzwania przyszłości. Tworzymy rozwiązania idealnie dopasowane dla konkretnych regionów i rodzajów upraw. Myśląc jak rolnicy zapewniamy innowacyjne technologie, które pozwalają zwiększać wydajność upraw przy mniejszym zużyciu wody, gleby i energii. Wprowadzamy programy, które pozwalają dzikiej roślinności, ptakom i owadom współistnieć z roślinami uprawnymi. Dzielimy się z rolnikami wiedzą i doświadczeniem pomagając im prowadzić gospodarstwa w sposób bezpieczny dla ludzi i środowiska naturalnego.

Po więcej informacji o działalności firmy Syngenta na świecie zapraszamy na stronę www.syngenta.com