Rekomendacja nasion kukurydzy

Syngenta | Cropwise seed selector |

Dobre decyzje z Cropwise Seed Selector

Wybór odmiany kukurydzy to wyzwanie

Czy wiesz, że na polskim rynku dostępnych jest ponad 600 odmian kukurydzy ziarnowej oraz kiszonkowej? Przy tak ogromnej ilości odmian, jak zatem upewnić się, że ta, na którą postawiliśmy, będzie najlepszym wyborem?

Firma Syngenta wychodzi naprzeciw polskim rolnikom jako pierwsza wprowadzając unikalny system rekomendacji odmian kukurydzy. Sprawdź i przekonaj się, że dzięki nowemu, innowacyjnemu narzędziu nawet te niełatwe decyzje mogą być prostsze!

Co nas wyróżnia?

Pierwszym krokiem przy wyborze odmiany jest sprawdzenie zaleceń dla konkretnego regionu, gdzie zamierzamy uprawiać kukurydzę. Niestety podstawowe zalecenia nie odpowiedzą nam na pytanie, jaką odmianę wybrać i czy będzie ona najlepiej dostosowana do naszych warunków polowych. Syngenta od lat prowadzi doświadczenia nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie, gdzie testuje odmiany kukurydzy w zmiennych warunkach pogodowych oraz glebowych. To właśnie dzięki tym wynikom udało się nam opracować innowacyjne rozwiązanie jakim jest Cropwise® Seed Selector – narzędzie wspierające wybór odmian.

Cropwise® Seed Selector dzięki rozbudowanym algorytmom analizuje każde z aż 50 000 pól testowych pod względem warunków środowiskowych, klimatycznych, glebowych, a także potencjału plonowania – wszystko po to, aby odpowiedzieć na potrzeby Twojego gospodarstwa. Dzięki tysiącom doświadczeń oraz analiz możemy być wsparciem w zakresie doboru odmiany dla każdego pola, bez względu na jego położenie.

Wygodne rozwiązanie online, gdziekolwiek jesteś

Cropwise® Seed Selector to wygodne i elastyczne narzędzie, które możesz mieć zawsze pod ręką. Początkowo było to narzędzie w formie usługi cyfrowej, postanowiliśmy jednak przekształcić je w prostą w obsłudze platformę online, aby jeszcze większa liczba użytkowników mogła korzystać z szybkiej oraz precyzyjnej rekomendacji.  

Warto podkreślić, że jest to platforma samoobsługowa dostępna dla każdego bez względu na wielkość gospodarstwa czy region kraju. Rekomendacja wygenerowana poprzez platformę online czy doradcę technicznego Syngenta opiera się na tych samych bazach danych – a więc w obydwu przypadkach otrzymamy dokładnie to samo zalecenie.  

Cropwise® Seed Selector to elastyczne rozwiązanie skierowane do Rolników z całej Europy, umożliwiające skorzystanie z naszych zaleceń dotyczących konkretnych pól i lokalizacji. Precyzyjna, unikalna usługa dla każdego – również dla mniejszych gospodarstw, nie zawsze odwiedzanych bezpośrednio przez doradców, a także dla wszystkich tych, którzy chcą mieć pewność co do podejmowanych przez siebie decyzji.  

Syngenta |Seed Selector serwis online  |

Ponadto, oprócz unikalnej rekomendacji, korzystając z Cropwise® Seed Selector możliwe jest dokonanie bezpośrednich zakupów, a także skorzystanie z pełnego wsparcia oferowanego przez firmę Syngenta. Cropwise® Seed Selector został zaprojektowany tak, aby działał skutecznie na dowolnym urządzeniu, bez względu na to, czy znajdujesz się na polu czy w biurze – wsparcie jest wszędzie tam, gdzie jesteś Ty

Fundamentem zaufanie i doświadczenie

Nasze rekomendacje oparte są na wieloletnich doświadczeniach oraz testach. Dane pochodzące z Cropwise® Seed Selector wraz z informacjami dostarczanymi przez doradców technicznych Syngenta, którzy odwiedzają gospodarstwa, posłużyły do stworzenia rekomendacji dla ponad 5.2 mln ha kukurydzy w Europie oraz przeszło 8 000 Rolników – takich, jak Ty. 

Syngenta | fachowe doradztwo rolnicze  |

Wiele osób przekonuje do zakupu konkretnych odmian, jednak nawet krótkoterminowe zyski czy wizja oszczędności to nie wszystko – szczególnie, gdy odmiana nie jest odpowiednio dopasowana do specyficznych warunków panujących w konkretnej lokalizacji. Rekomendacje oferowane przez Cropwise® Seed Selector są oparte na danych dostosowanych do Twoich lokalnych warunków i pól. 

Wybór odpowiedniej odmiany kukurydzy nie powinien być odkładany na ostatnią chwilę. W Syngenta doskonale wiemy jakie są realia. Cropwise® Seed Selector został stworzony po to, aby dzięki doświadczeniu i wiedzy pomóc Ci podjąć nawet szybką decyzję, która będzie najlepsza dla Twojego gospodarstwa.  

Pozwól nam zadbać o Ciebie

Duże gospodarstwa zarządzają ryzykiem, stawiając na różne odmiany, dzięki czemu mogą zrekompensować potencjalne straty spowodowane nieodpowiednim wyborem. Niestety mniejsze gospodarstwa są bardziej narażone na ryzyko wiążące się z nie zawsze najlepszymi decyzjami co do wyboru nasion. Nie zawsze znajdują również czas oraz możliwość na skorzystanie z porady doradców. Zdając sobie sprawę z tych wyzwań, Cropwise® Seed Selector to rozwiązanie, dzięki któremu każde gospodarstwo może liczyć na fachowe doradztwo oraz korzystać z wieloletnich doświadczeń.

Pamiętaj, że wybierając właściwą odmianę skutecznie zmniejszasz ryzyko oraz masz realną szansę powodzenia w kolejnym sezonie. Cropwise® Seed Selector zapewnia precyzyjne rekomendacje odmian, które poradzą sobie w różnych warunkach środowiskowych oraz klimatycznych.

Syngenta | najlepszy wybór odmian kukurydzy |

Cropwise® Seed Selector dostarcza narzędzia i wiedzę, aby odnieść sukces w każdym sezonie, bez względu na wyzwania, jakie przyniesie.

Postaw na pewny start z Cropwise® Seed Selector. Lata doświadczeń w połączeniu z innowacyjną technologią to wsparcie w zakresie doboru właściwych odmian oraz optymalizacji plonów.