You are here

Syngenta FloriPro Services FlowerTrials®

14 – 17 czerwca 2016 | 8.00 - 18.00

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej firmy podczas FlowerTrials® 2016.

Nawiązując do naszego hasła ‘Razem możemy wiele zmienić’ zaprezentujemy interesujące nowości i wyjątkowe produkty, a także usługi i rozwiązania, które zapewnią rozwój w Państwa działalności. W programie mi.in.

Innowacyjne, porywające MultiColour
W tym roku pragniemy zwrócić Państwa uwagę na kolorowe kombinacje roślinne, które spełniają oczekiwania wszystkich uczestników rynku: od producenta do konsumenta. Nasze zestawy sprawdzonych i przetestowanych ‘miksów’ to wspaniale wyglądające rośliny, które prawie „same się sprzedają”.

MultiColours to przede wszystkim łatwa produkcja, ale również wyjątkowo atrakcyjny produkt handlowy oraz bujne kwitnienie u konsumenta. Skupiamy się na ‘miksach’ złożonych z różnych roślin – tych z nasion i tych z sadzonek.

Nowości
FlowerTrials® będą okazją do prezentacji naszych dwóch nowości:

Begonia semperflorens Topspin - pierwsza odmiana begonii stale kwitnącej, która może być uprawiana w temperaturze 12 °C z zachowaniem najlepszej jakości roślin. To pozwala na efektywne planowanie i obniżenie kosztów produkcji. W ten sposób pomagamy naszym klientom w oszczędzaniu czasu, pieniędzy i wysiłku.

Pelargonium peltatum Super Cascade - oferowana w trzech jaskrawych kolorach: czerwonym, różowym i łososiowym. Ogromną zaletą tych odmian jest ich zdolność do rozkrzewiania, co oznacza, że jedna sadzonka wystarczy, aby wypełnić doniczkę. 

Zainteresowanych umówieniem spotkania z nami prosimy o wiadomość na adres [email protected] - odpowiemy natychmiast.

Termin: 14-17 czerwca, 2016 r.

Syngenta Seeds Young Plant Production
Noordlierweg 14
2678 LV De Lier
The Netherlands

Rejestracja na stronie:

http://www.flowertrials.com/en/registration