
Gardo® Gold Pak
Data ostatniej modyfikacji:
Kompletny pakiet na chwasty w kukurydzy. Zwalcza wszystkie najważniejsze chwasty jedno- i dwuliścienne. W skład pakietu wchodzą dwa preparaty: Gardo Gold 500 SE oraz Impreza Max 040 OD. Pakiet przeznaczony jest na 2 hektary kukurydzy.
Substancja czynna: |
187,5 g/l (17,4%) terbutyloazyna (związek z grupy triazyn) + 312,5 g/l (29,0%) S-Metolachlor (związek z grupy chloroacetoanilidów) + 40 g/l (4,24%) nikosulfuron (związek z grupy pochodnych sulfonylomacznika) |
---|---|
Formulacja: |
SE, OD |
Typ i sposób działania: |
układowy |
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i przestrzegaj zasad bezpiecznego stosowania produktu wskazanych na etykiecie.