You are here

Rejestracja do Pola Klasy S Kukurydza

Pola Klasy S Kukurydza – najlepsze odmiany kukurydzy na wyciągnięcie ręki!

Pola Klasy S Kukurydza to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach od 24 września do 6 października w czterech różnych lokalizacjach w całej Polsce! Eksperci Syngenta zaprezentują nawet 28 różnych odmian kukurydzy, w tym takie nowości jak: SY Amfora, SY Invictus, SY Ferimin, SY Feronia czy SY Macao.

Spotkania z cyklu Pola Klasy S Kukurydza to szansa na zapoznanie się z najnowszymi wynikami badań dotyczącymi uprawy kukurydzy w mijającym i przyszłym sezonie. W każdej z lokalizacji zaplanowaliśmy projekcję interesujących materiałów filmowych dokumentujących przebieg sezonu wegetacyjnego 2020. Omówimy również strategię ochrony herbicydowej oraz zwalczania trudnych chwastów w uprawie. Co więcej, każdy z uczestników zyska unikalną możliwość zapoznania się z innowacyjnymi programami zaprawiania kukurydzy – Elevation i Elevation Plus.

Poszukiwacze nowości i ciekawych rabatów z pewnością docenią fakt, że nasi przedstawiciele przygotowali specjalną Super Ofertę na ogólnodostępne odmiany kukurydzy tylko dla uczestników spotkania i tylko w dniu imprezy.

Podczas spotkań zostaną zachowane najwyższe standardy higieny. Dowiedz się, jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

Już teraz zarejestruj się na spotkanie w dogodnej dla Ciebie lokalizacji!

Rejestracja do Pola Klasy S Kukurydza 2020