You are here

Onion Leader na start!

Warzywa
02.07.2018

Już kolejny już rok nasza firma wspiera rolników i plantatorów swoją fachową wiedzą w uprawie cebuli. Celem akcji jest zapewnienie jak najlepszej jakości i wysokich plonów z odmian cebuli znajdujących się w portfolio Syngenty. Przedstawiciele terenowi i eksperci ruszyli wraz z partnerami akcji – portalem warzywapolowe.pl na wizyty w gospodarstwach gdzie będą doradzać, lustrować i wspierać rolników podczas sezonu 2018. Wszystko rejestrowane będzie kamerą, a relacje ukażą się na portalach onionleader.warzywapolowe.pl i www.warzywapolowe.pl.

Onion Leader na start!

Jest dla nas kluczowa nie tylko sprzedaż nasion, ale też zadowolenie klientów z finalnych efektów produkcji. Dlatego też jesteśmy z nimi cały sezon. Lustrujemy plantacje, doradzamy, pomagamy wypracować jak najlepsze techniki uprawy, skutkujące wysokimi plonami nawet w trudnych latach – wyjaśnia Władysław Tokarczyk, koordynator projektu Onion Leader. Projekt ten dedykowany jest nie tylko producentom w prowadzącym swoją działalność w Polce, ale też w innych krajach jak Czechy, Słowacja czy kraje Nadbałtyckie. Takie grono ma sprzyja wymianie doświadczeń a co za tym idzie, doskonaleniu technik uprawy. Ten rok zapowiada się dość nietypowo, czego przykładem jest szybki i jakże intensywny początek sezonu. W takich warunkach potrzebne są niestandardowe rozwiązania i przekażemy je za pośrednictwem portalu onionleader.warzywapolowe.pl. Bądźcie Państwo z nami – dodaje Władysław Tokarczyk.

Wszystkie bieżące informacje z lustracji plantacji  i aktualne zalecenia będą publikowane na onionleader.warzywapolowe.pl oraz www.warzywapolowe.pl. Zapraszamy do subskrypcji by na bieżąco otrzymywać wszystkie informacje związane z projektem Onion Leader 2018!