You are here

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 8 stycznia br. zmarł Tomasz Czerwiński

Newsy
14.01.2021

Ś.P.

Krzyż

Tomasz Czerwiński

Ś.P. Tomasz Czerwiński

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 8 stycznia br. zmarł Tomasz Czerwiński, wieloletni pracownik firmy Syngenta Polska i ceniony kolega.

Tomek był absolwentem Akademii Rolniczej w Poznaniu. Po studiach pracował w Poznańskiej Hodowli Roślin a w marcu 1991 r. związał się z firmą Ciba-Geigy, z czasem przekształconą w Novartis Crop Protection a następnie Syngenta. Przez wiele lat Tomek był twarzą firmy w zachodniej Polsce jako Przedstawiciel i Kierownik Regionu, pełnił też funkcję Menadżera Dystrybucji Ochrony Roślin w Polsce a w ostatnich latach Menadżera Produktów Hobbystycznych i Specjalistycznych w Europie Centralnej.

Weteran branży ochrony roślin, życzliwy kolega, oddany swojej pracy profesjonalista oraz poznaniak z krwi i kości, zawsze punktualny i obowiązkowy – będzie nam go brakowało.

Msza żałobna odbędzie się 21 stycznia br. o godz. 12.00 w Kościele św. Jerzego w Poznaniu, ul. Swoboda 43a. Pożegnanie i ceremonia pogrzebowa Tomasza odbędzie się 21 stycznia br. o godz. 13:50 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym nr 2 Junikowo-Poznań, ul. Grunwaldzka 305.

Z wyrazami głębokiego współczucia dla Rodziny zmarłego

Koleżanki i koledzy z Syngenta Polska