You are here

Weź udział w wykładach na AGROSHOW pod hasłem „Rolnictwo przyszłości”.

Newsy
21.09.2017

Syngenta razem z firmami Kverneland i Adob organizuje na cykl wykładów AGROSHOW pod hasłem „Rolnictwo przyszłości”. Spotkania będą odbywać się od piątku do niedzieli w godzinach 10:30 - 16:20, w sektorze F, wioska bezpieczeństwa.

godziny spotkań Kverneland Syngenta Adob
10:30 - 11:20 „Rolnictwo przyszłości” Kverneland VIBRANCE GOLD – zaprawa zbożowa nowej generacji gwarantująca moc zakorzenienia. Wieloskładnikowe nawozy płynne ADOB® do rzędowej aplikacji podczas siewu i sadzenia roślin.
11:30 - 12:20 „Rolnictwo przyszłości” Kverneland DELAWAR – wysoko plonująca, jakościowa (A) i zdrowa odmiana pszenicy ozimej. Wieloskładnikowe nawozy płynne ADOB® do rzędowej aplikacji podczas siewu i sadzenia roślin.
12:30 - 13:20 „Rolnictwo przyszłości” Kverneland HYVIDO™ – nowatorska technologia uprawy wysoko plonujących odmian mieszańcowych jęczmienia ozimego. Wieloskładnikowe nawozy płynne ADOB® do rzędowej aplikacji podczas siewu i sadzenia roślin.
13:30 - 14:20 „Rolnictwo przyszłości” Kverneland BOXER i BOXER EVO – skuteczne zwalczanie trudnych chwastów w zbożach. Wieloskładnikowe nawozy płynne ADOB® do rzędowej aplikacji podczas siewu i sadzenia roślin.
14:30 - 15:20 „Rolnictwo przyszłości” Kverneland Jak zaprogramować rzepak na wysoki plon. Wieloskładnikowe nawozy płynne ADOB® do rzędowej aplikacji podczas siewu i sadzenia roślin.
15:30 - 16:20 „Rolnictwo przyszłości” Kverneland ARMURE i SPYRALE – Jak zwalczać odporności chwościka w uprawie buraka cukrowego. Wieloskładnikowe nawozy płynne ADOB® do rzędowej aplikacji podczas siewu i sadzenia roślin.

Miejsce: Sektor F, Wioska Bezpieczeństwa
Kiedy: piątek, sobota, niedziela w godzinach od 10:30 do 16:20

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska Syngenta na AgroShow w sektorze B, droga zwiedzania 2, stanowisko 185. Zapraszamy także do obejrzenia wyjątkowej wystawy zdjęć 3D pod tytułem: