You are here

Webinar „Ziemniaki pod lupą Syngenta. Zadbaj o jakość już na polu”

Newsy
21.05.2021

Webinar „Ziemniaki pod lupą Syngenta. Zadbaj o jakość już na polu”

Już w czwartek 27 maja o godzinie 20:00 Syngenta zaprasza wszystkich hodowców na wyjątkowy webinar: Ziemniaki pod lupą Syngenta. Zadbaj o jakość już na polu. Spotkanie poprowadzą eksperci Syngenty: dr hab. Katarzyna Rębarz oraz Przemysław Urbaniak.

W czasie relacji omówione zostaną najważniejsze zagadnienia związane ze skuteczną ochroną fungicydową i herbicydową w uprawie ziemniaka. Tradycyjnie zaprezentujemy najlepsze środki ochrony roślin i ich kombinacje, aktualne trendy w ochronie czy wyniki doświadczeń krajowych i europejskich. Przekażemy również dużą dawkę wiedzy teoretycznej, którą przełożymy na zalecenia praktyczne tak, aby jakość i wysokość plonów produkowanych ziemniaków były jak najwyższe.

Kim są eksperci Syngenty? Dr hab. Katarzyna Rębarz już od ponad siedmiu lat związana jest z działem technicznym firmy Syngenta, którym obecnie z powodzeniem zarządza. Ukończyła oraz prowadziła badania naukowe na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Drugi z prelegentów to Przemysław Urbaniak, doświadczony pracownik działu technicznego firmy, odpowiedzialny za to, żeby każde zadane pytanie w ochronie rzepaku, buraków cukrowych i ziemniaków zawsze znalazło odpowiedź. Absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu na kierunku Rolnictwo o specjalizacji: Ochrona roślin.

Webinar „Zadbaj o jakość już na polu” oraz późniejsze nagranie będą dostępne na kanałach społecznościowych firmy Facebook, YouTube oraz www.syngenta.pl/eziemniak

Podczas spotkania będzie także możliwość zadawania pytań ekspertom firmy za pomocą czatu na platformie YouTube.