You are here

Targi AGROTECH Kielce 2019 – zapraszamy na stoisko Syngenta

Newsy
11.03.2019

Targi AGROTECH Kielce 2019

Targi AGROTECH Kielce 2019 – zapraszamy na stoisko Syngenta Syngenta zaprasza na swoje stoisko na jubileuszowych XXV Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach

15 – 17 marca 2019
Hala E, stoisko E-3

Syngenta wierzy, że siła tkwi w jakości i aby osiągnąć wyższe plony należy sięgać po najlepsze rozwiązania. Tym samym, by z optymizmem patrzeć w przyszłość, Syngenta prezentuje w tym sezonie wiele nowości – wśród nich zaprawy oparte na sedaksanie – Vibrance Star czy Maxim Power. Wprowadza również nowy pak herbicydowy Avoxa Pak, w którego skład wchodzą aż 4 substancje czynne, o wyjątkowej skuteczności na miotłę zbożową i skutecznie zwalczające wszystkie najważniejsze chwasty dwuliścienne, a także Moddus Flexi, innowacyjny i bezpieczny dla roślin regulator wzrostu, skutecznie zapobiegający wyleganiu zbóż. Oprócz wspomnianych nowości, Syngenta przygotowała również coś dla wszystkich tych, którzy zaufali naszym rozwiązaniom w przeszłości i ponownie chcą postawić na sukces swoich upraw, stosując dobrze znany regulator wzrostu zbóż Moddus 250 EC – teraz w nowej, niższej cenie!

Nie można pominąć jeszcze jednego rozwiązania, które niejednokrotnie już uzyskało uznanie – podczas trwania Targów Agrotech, Syngenta zaprezentuje nową erę w ochronie zbóż, czyli Elatus Era, który został uznany przez rolników za Innowacyjny Produkt Rolniczy 2018! Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska, aby wziąć udział w konkursie i móc samemu przekonać się o sile fungicydu, testując go na własnych uprawach.

* Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne w siedzibie Syngenta Polska oraz na stoisku Syngenta Polska na Targach Agrotech Kielce (hala E, stoisko nr E-3).

Targi AGROTECH Kielce 2019 - konkurs

Do zobaczenia w Kielcach!