You are here

Syngenta wyróżniona na Targach AGROTECH Kielce 2018

Newsy
09.04.2018

W dniach 16 – 18 marca 2018 odbyły się XXIV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach. Syngenta jak co roku wzięła udział w największym święcie branży rolniczej. Prezentując nowość – produkt ELATUS™ ERA otrzymała medal za oryginalny i nowatorski styl wystąpienia targowego.

Targi AGROTECH Kielce 2018

Targi Agrotech sa organizowane w aż 11 halach wystawienniczych oraz na terenie zewnętrznym. Odwiedziło je blisko 800 wystawców z 24 krajów i ponad 70 000 zwiedzających.! To znak, że Targi Agrotech to lider targów branży rolniczej.
W tym roku zaprezentowała między innymi nowość – produkt ELATUS™ ERA - nową erę w ochronie zbóż przed chorobami. Udział w Targach był więc doskonałą okazją dla rolników do zapoznania się z nowym produktem oraz uzyskania dodatkowych informacji od szerokiego grona ekspertów dostępnych na stoisku Syngenta.

Dodatkowo przez cały okres trwania Targów na stoisku Syngenta można było wziąć udział w konkursie, z nagrodami w postaci produktu - ELATUS™ ERA - nowości w ochronie zbóż. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a blisko 55 laureatów ma teraz możliwość przetestowania nowego produktu, korzystając z doradztwa specjalistów Syngenta.

Targi AGROTECH Kielce 2018 - konkurs

Pierwszego dnia Targów, podczas uroczystej gali Syngenta otrzymała medal za oryginalny i nowatorski styl wystąpienia targowego. Medal odebrał prezes firmy Syngenta – Marek Łuczak.

Targi AGROTECH Kielce 2018 - medal

Targi AGROTECH Kielce 2018