You are here

Spotkanie polowe kukurydzy 2018

Newsy
31.08.2018

Przyjedź 12 września na spotkanie polowe do Budziszowa. Zobacz kolekcje odmian kukurydzy, oceń wyniki plonowania i jesienne doświadczenie herbicydowe.

Pola Klasy S

Syngenta zaprasza na tegoroczne kukurydziane spotkanie polowe, które odbędzie się 12 września od godziny 10.00 w gospodarstwie rolnym Artura Janeckiego w Budziszowie k/Kobierzyc w województwie dolnośląskim (ul. Słoneczna 4, 55-040 Budziszów). Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 10 września pod numerem telefonu 22 550 27 11 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00).

W programie będzie można zobaczyć kolekcje 19 odmian mieszańcowych kukurydzy Syngenta i zapoznać się z wynikami plonowania, aby precyzyjnie wybrać odmianę kukurydzy na kolejny sezon.

W specjalnej strefie eksperckiej doradcy podpowiedzą między innymi jak walczyć z omacnicą prosowianką oraz stonką kukurydzianą. Zaprezentowane zostaną doświadczenia umożliwiające obserwację systemu korzeniowego po zastosowaniu skutecznych rozwiązań do ochrony kukurydzy przed chwastami.

Będzie także okazja do obejrzenia pokazu maszyn firmy Kverneland i chwili relaku podczas kukurydzianego pikniku z atrakcjami.

Spotkanie polowe kukurydzy 2018