You are here

Raporty Infopole – solidna dawka wiedzy z pola!

Newsy
29.03.2021

Raporty Infopole – solidna dawka wiedzy z pola

Już ruszyły – wiosenne raporty o sytuacji na polach w całej Polsce. Razem z naszymi ekspertami zachęcamy do wnikliwego śledzenia raportów Infopole dotyczących stanu upraw i występowaniu szkodników czy chorób.

Informacje o zagrożeniach będą do Ciebie spływać z aż kilkudziesięciu punktów pomiarowych rozmieszczonych równomiernie na terenie kraju. Dzięki temu oraz proponowanym przez nas rozwiązaniom szybko zareagujesz na dynamicznie rozwijająco się sytuację na polach.

Komunikaty będą dostępne zarówno na stronie internetowej Infopole jak i w formie aplikacji mobilnej mojeINFOPOLE. To właśnie dzięki możliwościom, jakie dają najnowsze technologie, lustracja pól możliwa jest bez wychodzenia z domu i na niespotykaną wcześniej skalę. Jest to szczególnie ważne w kontekście trwającej dalej pandemii.

Dodatkowo, od tego roku masz możliwość otrzymywania raportów wraz z komentarzem specjalistów techniczny firmy Syngenta, bezpośrednio na swój adres mail! Wystarczy że zarejestrujesz się na stronie www.infopole.pl!

Aplikacja mobilna mojeINFOPOLE dostępna jest w Google Play i App Store:

Goog;Play
App Store