You are here

Promocja: Geoxe chroni a Ty zyskujesz!

Newsy
29.06.2017

Przy zakupie 10 KG środka Geoxe otrzymasz wyjątkowe nagrody. Do wyboru sadowniczy termometr precyzyjny ze świadectwem wzorowania lub voucher na aplikację preparatu Smartfresh. Promocja trwa od 1 lipca do 15 października.

Fungicyd Geoxe 50 WG - promocja

Fungicyd Geoxe - nagrody w promocji

Fungicyd Geoxe - dlaczego

WYCIĄG Z REGULAMINU PROMOCJI:

  • Akcja skierowana jest do: sadowników, odbiorców końcowych produktów Organizatora, uprawiających jabłka i gruszki na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz do osób (podmiotów) posiadających zdolność prawną oraz zdolność do czynności prawnych, zajmujących się w ramach prowadzonej działalności uprawą jabłek oraz gruszek.
  • Szczegółowe terminy promocji są następujące: 1.07.2017 – 15.10.2017 – zakupy Produktu promocyjnego; do 30 listopada 2017 – przekazanie faktur zakupowych, z informacją o wyborze Nagrody; do 31 grudnia 2017 – ostateczne rozliczenia i końcowe przekazania Nagród.
  • NAGRODA A: voucher na produkt SmarFreshTM, wystarczający na aplikację w 100m3 komory przechowalniczej, wraz z usługą konsultacyjną.
  • NAGRODA B: sadowniczy termometr precyzyjny ze świadectwem wzorowania.
  • Po spełnieniu warunków promocji i wyborze Nagrody A, klient otrzymuje voucher, uprawniający do odbioru Nagrody. W celu realizacji vouchera powinien się zgłosić bezpośrednio do AgroFresh Polska Sp. z. o. o., e-mail [email protected], tel. 697884205.
  • Realizacja vouchera będzie możliwa w ciągu maksymalnie 14 dni od jego otrzymania, ale nie później niż do 10 listopada 2017 i będzie zależna od możliwości organizacyjnych Dostawcy, rozwiązań oraz zaleceń stosowania Nagrody A.
  • Po spełnieniu warunków promocji i wyborze Nagrody B, klient otrzymuje przesyłkę, adresowaną na wskazany na zgłoszeniu adres, z wybraną Nagrodą.

Pobierz regulamin

Dowiedz się więcej o Geoxe