You are here

Pola Klasy S 2019 – dziękujemy za tak liczne przybycie!

Newsy
24.06.2019

Pola Klasy S 2019 – dziękujemy za tak liczne przybycie! - namiot

Spotkania polowe Syngenta – Pola Klasy S 2019, dobiegły końca.  Ostatnia impreza odbyła się 14 czerwca w Ulhówku i zakończyła cykl tegorocznych spotkań. W każdej lokalizacji gościliśmy ponad 400 klientów, a ostatni Ulhówek jak zwykle nas zaskoczył niesamowitą frekwencją ponad 750 osób.

W tym roku, w pięciu lokalizacjach rolnicy mogli na żywo obejrzeć efekty stosowania pełnych programów ochrony roślin Syngenta. Oprócz istniejących już na rynku rozwiązań, pokazaliśmy szereg nowości Syngenta – Moddus Flexi – nowy produkt z rodziny regulatorów wzrostu, Amistar Gold – fungicyd rzepaczany oraz Avoxa Pak – znakomity herbicyd do stosowania w zbożach.  Tradycyjne zaprezentowaliśmy również odmiany pszenicy, jęczmienia hybrydowego oraz rzepaku.

Po lustracji poletek na gości czekał poczęstunek oraz atrakcje i konkursy z ciekawymi nagrodami. Zapraszaliśmy również do odwiedzenia namiotu eksperckiego i konsultacji z pracownikami Syngent na temat doboru technologii ochrony oraz odmian zbóż i rzepaku.

Partnerami pokazów Pola Klasy S 2019 było wydawnictwo Farmer (patron medialny) oraz Kverneland i Yara, którym dziękujemy za przygotowanie doświadczeń i prezentacji.

Zapraszamy na Pola Klasy S 2020!

Pola Klasy S 2019 – dziękujemy za tak liczne przybycie! - kolejka
Pola Klasy S 2019 – dziękujemy za tak liczne przybycie! - pole
Pola Klasy S 2019 – dziękujemy za tak liczne przybycie! - prezentacja
Pola Klasy S 2019 – dziękujemy za tak liczne przybycie! - puzzle
Pola Klasy S 2019 – dziękujemy za tak liczne przybycie! - uczestnikPola Klasy S 2019 – dziękujemy za tak liczne przybycie! - Hyvido Toreroo
Pola Klasy S 2019 – dziękujemy za tak liczne przybycie! - Elatus Era
Pola Klasy S 2019 – dziękujemy za tak liczne przybycie! - kombinezon ochronny