You are here

MojeINFOPOLE nominowane do prestiżowej nagrody Mobile Trend Awards!

Newsy
12.02.2021

MojeINFOPOLE nominowane do prestiżowej nagrody Mobile Trend Awards!

Z dumą informujemy, że aplikacja mojeINFOPOLE, opracowana i uruchomiona w zeszłym roku przez firmę Syngenta Polska, otrzymała nominację do nagrody Mobile Trend Awards 2020.

Mobile Trends Awards to jedne z najbardziej prestiżowych nagród w branży mobilnej. Już od 10 lat przyznawane są firmom, które umiejętnie i z sukcesem potrafią wykorzystać w swoich działaniach technologie mobilne. Zgłoszone do konkursu kampanie i aplikacje oceniane są przez ekspertów branżą mobilnej m.in. pod kątem dostosowania do potrzeb użytkowników, innowacyjności oraz wysokiego poziomu realizacji. W tym roku do walki o statuetkę w 11 kategoriach stanie 51 projektów, w tym aplikacje stworzone przez wiodące na rynku serwisy medialne, sklepy, instytucje finansowe i publiczne.

Nominowana w kategorii Biznes / Dla Firm aplikacja MojeINFOPOLE firmy Syngenta to codzienny asystent każdego rolnika. W zasięgu kilku kliknięć użytkownicy mają dostęp do kluczowych informacji, niezbędnych do profesjonalnego prowadzenia gospodarstwa rolnego, niezależnie od jego wielkości, w tym:

  • szczegółowe raporty pogodowe,
  • dostęp do etykiet wszystkich środków ochrony roślin zarejestrowanych w Polsce,
  • atlas chwastów, chorób i szkodników,
  • narzędzie do pomiaru powierzchni pola,
  • przydatne kalkulatory rolnicze,
  • oraz aktualne informacje oraz promocje od firmy Syngenta.

O wyborze zwycięzców decyduje Kapituła Konkursowa, jednak każdy z nominowanych zwiększa swoją szansę na wygraną dzięki głosowaniu internautów, które trwa od 11 do 18 lutego. 3 aplikacje z największą liczbą głosów otrzymają nagrodę internautów, a zwycięstwo w swojej kategorii dam im dodatkowe punkty, które później zostaną zsumowane z głosami Kapituły. Gorąco zachęcamy do oddania Państwa głosu na aplikację mojeINFOPOLE na tej stronie.

Aplikacja mojeINFOPOLE jest bezpłatna i dostępna na telefony z systemami Android oraz iOS.

Goog;Play
App Store