You are here

Konferencje Zimowe Syngenta Online – zapraszamy na trzy wydarzenia!

Newsy
27.01.2021

Konferencje Zimowe Syngenta Onlline – zapraszamy na trzy wydarzenia!

Konferencji Zimowych Syngenta nie może zabraknąć w kalendarzu imprez rolniczych. W tym roku odbędą się Online!

Zmienia się forma, ale dawka wiedzy i praktycznych porad od ekspertów Syngenta pozostaje na tym samym, a może nawet wyższym poziomie. Zapraszamy na cykl trzech wydarzeń, każde z nich poświęcone jednej uprawie – kukurydzy, rzepakowi oraz zbożom.

9 lutego, 11.00 – Kukurydza na medal

16 lutego, 11.00 – Porozmawiajmy o rzepaku

23 lutego, 11.00 – Praktycznie wszystko o zbożach

Dzięki temu dokładnie omówimy wyzwania nadchodzącego sezonu dla każdej uprawy, przyglądając się wielu aspektom prowadzenia plantacji. Poruszymy tematy ochrony, doboru odmian, ale również zagadnienia agrotechniczne.

Nowością będą korespondencje z pól z różnych regionów Polski. Odniesiemy się do aktualnie panujących warunków i udzielimy konkretnych wskazówek, jak poprowadzić plantacje w kolejnych tygodniach.

Nie zabraknie też zabawy! Na każdej Konferencji przeprowadzimy Quiz, którego zwycięzców ogłosimy na żywo na zakończenie wydarzeń. A jest o co walczyć – główne nagrody to bony produktowe Syngenta o wartości 1000 zł. Łącznie nagrodzimy aż dziewięciu najlepszych uczestników, trzech na każdym webinarium. Kolejne trzysta osób ma szansę wygrać zestaw: koszulka plus czapeczka.

Zarejestruj się na syngenta.pl/konferencje i spotkaj się z nami!

Relacja online będzie dostępna na stronie syngenta.pl/konferencje oraz na platformach społecznościowych Facebook oraz Youtube.