You are here

Konferencja Porozmawiajmy o rzepaku

Newsy
11.02.2021

Konferencja Porozmawiajmy o rzepaku

Drugie wydarzenie z cyklu Konferencje Zimowe – „Porozmawiajmy o rzepaku” – odbędzie się już we wtorek, 16 lutego o godzinie 11:00.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu, podczas którego porozmawiamy o praktycznych aspektach prowadzenia plantacji rzepaku ozimego. Niemalejąca popularność tej uprawy sprawia, że tematy przez nas poruszane będą dla Państwa ciekawe i przydatne w nadchodzącym sezonie. Co więcej, konferencja będzie okazją do podejrzenia, jak wyglądają plantacje w różnych częściach kraju. Połączy się z nami w każdym regionie inny #KorespondentSyngenta. Bądźcie z nami!

Wydarzenie poprowadzą doskonale znani i lubiani eksperci Syngenty.

Nie zabraknie też zabawy! Na Konferencji przeprowadzimy Quiz, którego zwycięzców ogłosimy na żywo na zakończenie wydarzeń. A jest o co walczyć – główne nagrody to bony produktowe Syngenta o wartości 1000 zł. Nagrodzimy trzech najlepszych uczestników Quizu „Porozmawiajmy o rzepaku”. Kolejne sto osób ma szansę wygrać zestaw: koszulka plus czapeczka.

Zarejestruj się na syngenta.pl/konferencje i spotkaj się z nami!

Relacja online będzie dostępna na stronie syngenta.pl/konferencje oraz na platformach społecznościowych Facebook oraz Youtube.