You are here

Jesteśmy z Wami już 20 lat!

Newsy
17.11.2020

Jesteśmy z Wami już 20 lat!

Świętujemy urodziny – 20 lat temu powstała Syngenta.

Nasza historia zaczęła się w 2000 roku od połączenia Novartis Agribusiness i Zeneca Agrochemicals. Ambicją twórców Syngenty było stworzenie nowej globalnej firmy działającej w sektorze agrobiznesu. Od tego czasu staliśmy się liderem w branży, dostarczając przełomowe technologie do milionów rolników na całym świecie, jednocześnie dbając o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój.

Gdyby poproszono nas o opisanie Syngenty w jednym słowie z pewnością byłaby to „innowacyjność”. Innowacyjność, która koncentruje się na potrzebach rolników i jest motorem napędowym wielu naszych osiągnięć w zakresie ochrony roślin, w tym:

  • Stworzenie najsilniejszego w branży ośrodka badawczo-rozwojowego, który pozwala dostarczać nawet do 2 nowych środków ochrony roślin rocznie, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich kryteriów zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego rolnictwa.
  • Opracowanie bogatej oferty produktowej, do której należą doskonale znane wszystkim rolnikom marki jak: AMISTAR®, AXIAL® czy ELATUS™, a także wiele innych.  
  • Wiodąca pozycja w branży jeżeli chodzi o zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rolnictwa, które przyczynia się do produkcji zdrowej i wartościowej żywności, przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne.
  • Utrzymanie unikatowej kultury pracy, która wspomaga wdrażanie innowacji na każdym etapie produkcji.

Dziękujemy, że z nami jesteście. Najlepsze dopiero nadejdzie!