You are here

Gang chwastów namierzony!

Newsy
25.03.2021

Rodzina Axial udowadnia niezastąpioną skuteczność w walce z opornymi typami.

Rodzina Axial to trzy wiosenne rozwiązania herbicydowe do stosowania w uprawie zbóź oparte na substancji aktywnej pinoksaden od Syngenta.

Axial 50 to specjalista w zwalczaniu chwastów jednoliściennych takich jak: miotła zbożowa, owies głuchy czy wyczyniec.

Axial Komplett Pak oraz Avoxa Pak to gotowe pakiety herbicydowe – kompletne rozwiązania na miotłę i chwasty dwuliścienne.

Axial Komplett Pak to bardzo popularne rozwiązanie na chwasty składające się z dwóch produktów – Axial Komplett (pinoksaden, florasulam) oraz Winnetou 20WG (metsulfuron metylu). Jest dostępny w dwóch opakowaniach – w pakiecie na 2ha lub na 5ha. Stosowany jest w zbożach ozimych oraz często również w zbożach jarych, bardzo skuteczny na miotłę oraz na owies głuchy. Zawiera trzy substancje aktywne – pinoksaden oraz dwie dodatkowe substancje uzupełniające swoje działanie zwalczające bardzo szerokie spektrum chwastów dwuliściennych (florasulam i metsulfuron metylu).

Avoxa Pak, czyli pakiet składający się z dwóch produktów: Avoxa 50 EC (pinoksaden i piroksulam) oraz Aldaro 306 SE (florasulam i 2,4D). Dzięki takiemu zestawieniu produktów w pakiecie Avoxa Pak zawiera aż cztery substancje aktywne. Tak jak Axial Komplett Pak, jest pełnym rozwiązaniem na chwasty jedno- i dwuliścienne. Natomiast jest to jedyne tak skuteczne wiosenne rozwiązanie herbicydowe na rynku w zwlaczaniu miotły zbożowej oraz zapobiegające powstawaniu jej odporności.

Więcej na: https://www.syngenta.pl/produkty/srodki-ochrony-roslin/rodzina-axial